• TV Nova
  • Premiéra Bonda v Praze!!!

Premiéra Bonda v Praze!!!

Premiéra Bonda v Praze!!!

Co se děje v zákulisí koncertu Karla Gotta? Která z celebrit má nejhezčího psa a najde si Jiří Mádl slečnu?

Přehrát video


Herečka Veronika Nová nám prozradila, jak se dostala do seriálu Ordinace v růžové zahradě, co už si všechno koupila za honoráře, které za seriál dostala, a také trošku odtajnila, kdo je jejím novým přítelem. Její spolužačka ze školy pak přiznala, že Veronice její spolužáci pěkně závidí. Jiří Mádl patří mezi nejobsazovanější mladé herce. Jde doslova z role do role, a tak by se zdálo, že musí být spokojený. Jenže opak je pravdou. Jirkovi se rozpadl dlouholetý vztah, a v současné době je tak bez partnerky.

Karel Gott nás pustil do zákulisí svého koncertu. Natočili jsme tak záběry slavného zpěváka, které lidé ještě určitě nikdy neviděli. Gott si na nich pořádně pochutnává například na pivu!

Jak vypadala premiéra nového filmu s agentem Jamesem Bondem v Praze? Byl to pořádně divoký večírek a štáb Přísně tajné na něm nemohl chybět. Jaký je vztah režiséra Jana Svěráka k agentovi 007? Víme to!

A nakonec jsme sestavili žebříček nejhezčích psů českých celebrit. Jak se umístila obří doga zpěváka Pepy Vojtka? A jak dopadla čivava silikonové krásky Hanky Mašlíkové?


nova.cz, Josef Koukolíček a Markéta Křivánková
Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady