UKÁZAL HO! ANEB LÁSKA PŘES MŘÍŽE: Partner odsouzené Indi odhalil, co mu z vězení píše

Někdo snáší dlouhé měsíce, někdy i roky odloučení lépe, někdo hůř. Indi si trest za krádeže odpykává ve Velkých Přílepech, doma na ni přitom čeká její partner. V kontaktu jsou pouze před dopisy. Co Indi z vězení partnerovi píše? Sám o tom vůbec nechtěl mluvit!

Spojení Lídie alias Indi, kterou diváci TV Nova znají z unikátní dokumentární série Holky pod zámkem, trvalo už nějakou dobu předtím, než šla žena do výkonu trestu. Starší muž se do ženy s uhrančivýma očima zamiloval a dokonce pro ni začal rekonstruovat chatu na okraji Karlových Varů.

PŮJDE LIBUŠE ZNOVU ZA MŘÍŽE?! Toto chce udělat muži, který ji vyhrožuje likvidací. Už zná jeho identitu!

Dlouhé odloučení snášejí statečně. Píší si co nejčastěji, Ernest svě partnerce posílá do vězení balíky s drogérií, tabákem a jídlem na přilepšenou. Ona mu maluje obrazy, autoportréty a píše mu dopisy. Co se ženě odsouzené za nejrůznější krádeže a distribuci drog ve vězeňské cele honí hlavou, se můžeme jen domnívat. Reportérka TV Nova se do chatové osady ke Karlovým Varům vydala i s kamerou, aby zjistila, jak pan Ernest odloučení snáší.

FOTO:  Nova.cz

Když se naskytla příležitost nahlédnout do dopisu, který mu zrovna v ten den z věznice přišel, přečetl Ernest alespoň několik slov přímo do kamery. Co si tedy dvojice na dálku dopisuje? Po několika momentech ale čtení dopisu ukončil. Čeho se lekl? Proč nemohl pokračovat?
FOTO:  Nova.cz

Podívejte se na video!

NEPŘEHLÉDNĚTE:
DETAILY ZE SPRCH: Jak ve vězení probíhá hygiena? Bývalá trestankyně promluvila!

Ernest otevřeně o trestankyni Indi: Zachránil jí život! Takhle se mu odvděčila... VIDEO

Sdílet

Nejnovější videa

Články