CHUDÁK SUNNY: Je samý kousanec! Kdo napadl snídaňové štěně?

Snídaňové štěně Sunny je opravdové zlatíčko – každý, kdo se s ním potká, si ho ihned zamiluje. Dokáže ale také pěkné pozlobit! Podívejte se, jak se do sebe pustili s kocourem Aslanem!

Už před nějakou dobou zvládl Sunny výlet do parku, kde měl možnost seznámit se nejen s pejsky, ale i dalšími zvířátky – třeba s kachní rodinkou. Podle trenérky Katky je velmi důležité, aby se asistenční pes uměl chovat v přítomnosti cizích zvířat – aby nehonil holuby nebo právě nelovil kachny. Kachny Sunnyho moc neoslovily, teď má ale jiného, dost nečekaného kamaráda. Stal se jím zrzavý kocour!

FOTO:  TV Nova

S kocourem Aslanem si překvapivě našli společnou řeč. Nehoní se, naopak, mají se moc rádi. A i když občas padne nějaký ten kousanec, je vidět, že je z čiré lásky. Tak snad jim to přátelství vydrží i nadále. Snad až Sunny ještě povyroste, nebudou na sebe zlí „jako kočky a psi“.

Podívejte se na krátké video, které je zábavné i dojemné zároveň! A pokud toho o životě snídaňového štěněte Sunnyho chcete vědět víc, sledujte jeho Instagram @snidanovestene

NEPŘEHLÉDNĚTE:
ŠTĚNĚ VS. KACHNY: Zvládlo snídaňové štěně zátěžový test v přírodě? Podívejte se, co provedlo!

SNÍDAŇOVÉ ŠTĚNĚ V AKCI: Jak mu to v rušných ulicích šlo? Předvedlo tento úžasný kousek!

Sdílet

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady