CO O SLAVNÉ KRÁSCE NEVÍTE: Pravého otce dlouho neznala a byla tlustá!

CO O SLAVNÉ KRÁSCE NEVÍTE: Pravého otce dlouho neznala a byla tlustá!
Zdroj: oficiální zdroj

Tato slavná herečka je snem mnoha mužů, zahrála si v největších hollywoodských trhácích. V jednom takovém ztratila svého otce, kterého oplakala. Ovšem díky tomu se jí naskytla její životní role! Dnes oslavila již své 40 narozeniny! Podívejte se na fotky uvnitř.

Liv se narodila modelce Bebe Buell. Většinu svého dětství strávila v domnění, že je její otec Todd Rundgren, a proto používala jeho příjmení Rundgren. Krátce po jejím narození se její matka s Todem rozešla a společně s Liv se přestěhovali do Portlandu. Když vyrůstala, začala si postupně všímat své podoby se zpěvákem skupiny Aerosmith Stevenem Tylerem, který byl rodinný přítel. Nakonec zjistila, že jejím biologickým otcem je Steven Tyler. Proto ve svých 12 letech přijala příjmení Tyler za své vlastní.

Ve čtrnácti letech se přestěhovala do New Yorku, kde začala svou modelingovou kariéru. Na molech vydržela pouhý rok, než si uvědomila, že pózování pro fotografy není její životní cíl, a proto se rozhodla pro dráhu herečky. A zbytek? Zbytek už je historie...

Připomeňte si nejlepší role Liv Tyler:
1) Armageddon

Jedna z nejlepších hudebních kompozic, jaká kdy pro film vznikla. Strhující akce, nádherné kamerové filtry, ostře konturovaná kompozice obrazu a snad nejvymazlenější kolorování. To vše obsahuje příběh záchrany země před asteroidem, kde kromě akce nechybí láska a sebeobětovaní. Liv byla ve své roli dcery Bruce Willise a životní lásky Bena Afflecka neskutečná. A k tomu ta scéna, kdy se navždy loučí se svým otcem a k tomu zpívá její pravý otec Steven Tyler emoční píseň I Don´t Want to Miss a Thing? Vrchol celého filmu.

FOTO:  Oficiální zdroj

2) Svůdná krása
Léto, erotika a směs angličtiny, italštiny a francouzštiny. Dospívající Liv Tyler pátrá po svém otci i po své první lásce... Liv si zde zahrála po boku legendárního Jeremyho Ironse.
FOTO:  oficiální zdroj

3) The Ledge

Na první pohled zdlouhavá, nicméně velmi poutavá filmová rozprava o morálních hodnotách ze všech úhlů pohledu. Náboženství, láska, homosexualita, nevěra, hřích, odpuštění se tady střetávají na hraně jedné římsy. Liv zde byla tak křehká a nádherná, že mnoho jejích kritiků nemělo slov. Nejistá, uzavřená, navenek uťápnutá, v neforemných svetrech, culíku a bez make-upu, se začínajícími vráskami a bez plastik – a přesto krásná. Chemie mezi ní a hlavní postavou jí zajistila umístění v tomto žebříčku.
FOTO:  oficiální zdroj

4) Rande
Krásná Liv Tyler a neodbytný Joaquin Phoenix v dobách, kdy se sňatky ještě domlouvaly a povolovaly. Láska byla téměř neznámou záležitostí. Byla tajemná, a tím tak trochu více vzrušující. Příběh se může zdát tuctový, ale právě výkony hlavních představitelů, zejména Liv, film prozářily.
FOTO:  oficiální zdroj

5) Tlouštík

Liv Tyler v době, kdy byla známá jen díky působením v hudebních videoklipech skupiny Aerosmith. Jde o komorní melancholický příběh jednoho životního outsidera, který se musí vyrovnat se ztrátou svého zázemí a prožívá beznadějnou platonickou lásku k Liv Tyler. A buďte upřímní, kdo se do krásné černovlásky nikdy nezamiloval?
FOTO:  oficiální zdroj

6) Pán Prstenů
Na roli elfské princezny Arwen se nesmí zapomenout. Její působení ve fantasy trilogii si můžete připomenout ZDE!
FOTO:  oficiální zdroj

Krásná Liv Tyler slaví kulatiny – a rovnou čtyřicítku! Ale uznejte sami, že je to pořád velká kočka! Přejeme vše nejlepší.NEPŘEHLÉDNĚTE:
GALERIE: Jak dnes vypadají vládci Středozemě? Takhle se hvězdy Pána prstenů změnily po 16 letech!

FOTO: Jak po 16 letech vypadají hobiti z Pána prstenů? Samvěda Křepelku byste nepoznali!

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady