VIDEO: Štáb Holek pod zámkem byl ve vězení svědkem zoufalých výkřiků! Co se za mřížemi dělo?

Natáčecí štáb TV Nova zažil během osmi měsíců, které za mřížemi strávil s kamerami, mnoho drsných chvil. K nejhrůznějším zážitkům patří návštěva oddělení pro ženy s psychickými poruchami. Z cel se ozývaly děsivé zvuky!

Natáčecí štáb v čele s režisérem Jiřím Fedurcem získaval materiály z prostředí tří ženských věznic dlouhých osm měsíců. Na pocity, které v depresivních prostorách všichni zažívali, asi jen tak nezapomenou. Jiří se na kameru svěřil se zážitkem, který ho bude strašit ještě hodně dlouho.

FOTO:  Nova.cz

Nejtěžší natáčení probíhalo na oddělení pro ženy s psychickými poruchami a s poruchami osobnosti. Vedení věznice je sem nejdřiv vůbec nechtělo pustit. Tady si totiž odpykávají své tresty ženy, které nedokáží samostatně fungovat. Dozorci mnoho z nich museli dokonce na celách během natáčení zamykat, aby někomu ze štábu neublížily.

FOTO:  TV Nova
 

Během rozhovoru s jednou z trestankyň se ale z této chodby, začaly ozývat děsivé zvuky v podobě zoufalých ženských výkřiků! Co následovalo? A jak to vedení věznice vysvětlilo? Štáb zažíval okamžiky plné strachu!

FOTO:  TV Nova

Podívejte se na exkluzivní rozhovor s režisérem dokumentární série Holky pod zámkem! A více reportáži sledujte na NOVAPlus.cz

 

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

DETAILY ZE SPRCH: Jak ve vězení probíhá hygiena? Bývalá trestankyně promluvila!

FOTO: Michaela z Holek pod zámkem se od dob vězení neuvěřitelně změnila. Takhle dnes vypadá!

Sdílet

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady