FESTIVAL VE VARECH S KÁJOU: Vlog, jaký tu ještě nebyl. U toho nesmíte chybět!

Zažijte atmosféru filmového festivalu v Karlových Varech jinak! Karel Heřmánek ml. vás zavede do různých koutů města plného filmu a zábavy. Podíváte se s ním všude, kam to jen půjde! Přinese svůj netradiční pohled na festival a každý den bude vlogovat jen a jen pro vás!

V pátek 30. června začíná 52. Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary – událost, kterou si nenechávají ujít davy filmových fanoušků, tvůrců i herců. Místo, které žije každičký den, celých devět dní. Nemůžete u toho být, a chtěli byste? Nebo tam budete, ale rádi uvidíte Vary jinak? Tak si nenechte ujít KÁJOVY VARY se sympaťákem Karlem Heřmánkem ml., kterého diváci TV Nova znají ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 i Gymplu s (r)učením omezeným. Provede vás celým festivalem velmi netradičně.

FOTO:  Nova.cz


„Bude to forma vlogů, které budeme zpracovávat každý den. Diváci tak uvidí, co jsem na festivalu zažil. Nepojedu tam jako reportér, ale vyloženě jako já sám – za sebe. A prostřednictvím mě chceme vlastně ukázat, jak Vary fungují těm, kteří se tam nedostanou,“ vysvětluje Karel Heřmánek ml. ideu celého projektu Kájovy Vary. A právě ten najdete již v sobotu na NOVA Plus i sociálních sítích. Více ve videu.

Těšte se, Kája si to do Varů jede užít!Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady