FOTO: Michaela z Holek pod zámkem. Takhle dnes vypadá!

FOTO: Michaela z Holek pod zámkem. Takhle dnes vypadá!
Zdroj: TV Nova

Michaela strávila za mřížemi dlouhých osm měsíců kvůli dopravní nehodě, při které zemřel člověk. Neodpykávala si svůj trest, ale trest svého partnera, jak sama tvrdí! Jak moc se změnila od pobytu ve vězení? Dnes byste ji nepoznali!

Vysokoškolačka a majitelka několika e-shopů Michaela si ve vězení ve Velkých Přílepech měla odsedět patnáct měsíců za svého partnera, který řídil její firemní vozidlo, když na přechodu srazil chodce. Přítel požádal Michaelu, aby vzala řízení na sebe, protože měl předtím pivo. Než policie dorazila, Michaela si přesedla na místo řidiče a policistům pak tvrdila, že řídila.


Aktuální fotografie – Michaela už jenom září!

Právník Michaele poradil, aby nechodila s pravdou na policii, jelikož by mohla dostat trest za křivou výpověď místo pouhé podmínky. Chodec, ale v nemocnici na následky zranění zemřel a z dopravní nehody se tak stalo usmrcení z nedbalosti. Michaela se rázem ocitla ve vězení.

FOTO:  TV Nova

 

Během svého pobytu ve vězení nemohla Michaela pracovat, a proto si našla jinou zábavu – malování, kterému se věnuje i po prospuštění z vězení. Svou tvorbu pravidelně zveřejňuje na svém profilu na Facebooku Mischa Sancheess. Co skrývají obrazy, které maluje už v prostředí svého domova?

Z vězení, kde neuvěřitelně strádala, byla Michaela podmínečně propuštěna po polovině trestu a dnes již žije běžným životem. Z Michaely se stala opět krásná žena, která o sebe dbá a umí si užívat života. Obklopuje se rodinou a nejbližšími, což jí očividně velmi prospívá a vypadá opravdu skvěle! Souhlasíte? Posuďte sami, jak to teď Michaele sluší.
 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

DETAILY ZE SPRCH: Jak ve vězení probíhá hygiena? Bývalá trestankyně promluvila!

ŽIVOT PO VĚZENÍ: Jak žije Michaela z Holek pod zámkem na svobodě? Vrátila se k příteli? Otevřená zpověď

Sdílet

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady