• TV Nova
  • VIDEO: Zrod legendy? Nový film Luca Bessona láká na úchvatné efekty i promyšlený příběh. Podívejte se!

VIDEO: Zrod legendy? Nový film Luca Bessona láká na úchvatné efekty i promyšlený příběh. Podívejte se!

Nový film od Luca Bessona slibuje nevšední zážitek! Je se na co těšit? Rozhodně ano! Podívejte se na trailer, který vypadá fenomenálně! Stane se ze snímku kultovní záležitost, jakou jsou Star Wars? Má k tomu slušně našlápnuto!

Valerian je Bessonovým vysněným projektem.  Režisér Brutální Nikity, Leona, Pátého elementu a Magické hlubiny nedávno natočil hit Lucy, nyní se opět vrátil ke svému oblíbenému žánru – sci-fi. Podobný snímek toužil natočit už dávno, jak sám ale tvrdí, filmový svět ještě neměl technologie k tomu, aby mohl snímek vůbec natočit. Nyní tedy nadešel čas – efekty a technologie dostatečně pokročily.

FOTO:  TV Nova

Valerian a Laureline jsou zvláštní vládní agenti, kteří mají na starost udržovat pořádek v lidských vesmírných teritoriích. Ve své práci patří k absolutní špičce. Na rozkaz velitele se oba vydávají na misi do intergalaktické stanice Alfa. Úchvatné místo, přezdívané Město tisíce planet, je stále rostoucí metropolí, kde mezi sebou všechny vesmírné druhy sdílejí znalosti, objevy, technologie a kulturu.
FOTO:  TV Nova

Po staletích míru a prosperity chce neznámá síla zničit vše, co bylo stvořeno. Valerian a Laureline se musí pokusit ochránit budoucnost. Mají méně než 10 hodin, aby našli a zneškodnili temnou hrozbu. Začíná nemilosrdný závod s časem. V sázce je nejen existence Města tisíce planet, ale i celého vesmíru.
FOTO:  TV Nova

Dobrodružství plné fantazie a akční podívané nás zavede do nejpodivuhodnějšího vesmíru, který byl dosud stvořen. S rozpočtem 180 milionů dolarů se jedná o vůbec nejdražší projekt evropské kinematografie. Tři nejrenomovanější společnosti, které vytvářely vizuální efekty pro filmy Avatar, Pán prstenů, Avengers: Age of Ultron, se spojily, aby vytvořily svět, který překračuje hranice představivosti.

Galerie


Příběh je založený na průkopnickém komiksu, který inspiroval celou generaci umělců a tvůrců. Pod taktovkou vizuálního mága Luca Bessona excelují Dane DeHaan, Cara Delevingne, Clive Owen, Rihanna, Kris Wu, Ruther Hauer, John Goodman a Ethan Hawke.

Dobrodružné Sci-Fi Valerian a město tisíce planet přichází do českých kin 20. července 2017, to si nemůžete nechat ujít!

NEPŘEHLÉDNĚTE:

UKRADENÝ TANČÍCÍ DŮM: Poznáte, ve kterém slavném filmu si zahrál? Dokonce na vzdálené planetě!


FOTO: Malého kluka z E.T. - Mimozemšťana byste dnes nepoznali. Hraje v těch nejdrsnějších hororech!

TV Nova
Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady