Libuše si nebere servítky: Margita už mě nezajímá!

Jak dnes Libuše z dokumentu Holky pod zámkem vzpomíná na spoluvězenkyni Margitu, se kterou byla na jedné cele a starala se o ni jako o vlastní? Libuše řekla nahlas to, čeho se všichni obávali!

Přehrát poslední díl

Když Libuši soud podmínečně propustil po sedmi letech a jednom měsíci z věznice v Opavě, bylo na ní vidět, že se jí opravdu ulevilo. Noční můra v podobě dlouhého trestu za mřížemi byla konečně za ní. Tato žena seděla za finanční podvody. Už do vězení jí začaly chodit výhrůžné dopisy, ve kterých byla tak silná slova, že se Libuše bála o vlastní rodinu. Tento případ aktuálně vyšetřuje policie a Libuše sama slibuje pokračování celé kauzy.

FOTO:  TV Nova

Na kameru reportérce TV Nova prozradila, jak vzpomíná na Margitu, se kterou dlouho sdílela jednu celu. Dívka si v dětství prožila hotové peklo, když ji měl její vlastní otec zneužívat. To byly doposud ale jen informace, které jsme na kameru získaly od Margitiny kamarádky. Libuše ale prozradila, že i jí se Margita svěřila, protože k sobě měly velmi blízko.

FOTO:  TV Nova

„Myslím si, že Margita se se svým osudem jen tak nesmíří, už neumí žít jinak než jako dítě z ulice. Půjde tam, kde byla,“ říká Libuše a pokračuje slovy, ze kterých mrazí...

Osud, který Margitu na svobodě čeká, bude podle Libušiných slov hodně drsný. Padla dokonce slova jako předávkování a smrt!

Podívejte se ve videu, co Libuše o bývalé spoluvězenkyni řekla!

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

NEOMLUVITELNÉ ZLOČINY: Jaké jsou ženy odsouzené na doživotí? Liší se od ostatních? Režisér Holek pod zámkem promluvil

VIDEO: Co Indi dělala pod vlivem drog? Ze zpovědi jejího partnera mrazí!

Sdílet

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady