SKVĚLÁ ZPRÁVA: Na Nově startují premiérové díly soutěže Chcete být milionářem?

SKVĚLÁ ZPRÁVA: Na Nově startují premiérové díly soutěže Chcete být milionářem?
Zdroj: Archiv TV Nova

Skvělá zpráva pro všechny fanoušky show Chcete být milionářem? je tu! Těšili jste se na premiérové díly? Nyní můžete s napětím sledovat, jestli někdo další dosáhne na milionové výhry!

Oblíbená soutěž Chcete být milionářem? má jednoduchá pravidla. Soutěžící v průběhu soutěže zodpovídá 15 otázek se vzrůstající náročností, přičemž vždy vybírá ze čtyř variant odpovědí jedinou správnou možnost. K dispozici má tři nápovědy, poud potřebuje poradit. Česká verze s názvem Chcete být milionářem? se objevila na televizních obrazovkách už v roce 2000 a vysílala se téměř pět let. Nyní soutěž moderuje herec Marek Vašut, soutěž však moderoval i Ondřej Hejma, Martin Preiss, prvním moderátorem byl Vladimír Čech.

FOTO:  TV Nova

V létě poběží na televizi Nova každou středu od 20:20 premiérové díly Chcete být milionářem? s Markem Vašutem! Čekají vás tak zcela noví soutěžící, zcela nové otázky a zcela nové výhry! Dosáhne někdo na vytouženou částku?
FOTO:  Archiv TV Nova

A nezoufejte, pokud nestihnete Chcete být milionářem? v televizi, můžete se ihned po odvysílání na daný díl podívat na portálu NovaPlus ZDE!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:
VIDEO: Historicky první výherce soutěže Chcete být milionářem? pobavil svět! Koukněte se, jak vyhrál!

VIDEO: Jak můžete jinak označit manžela? Soutěžící svými slovy urazil všechny muže!

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady