GALERIE: Snídaňové štěně v zajetí policistů! Co Sunny provedl?

GALERIE: Snídaňové štěně v zajetí policistů! Co Sunny provedl?
Zdroj: TV Nova

Kromě tvrdého výcviku, díky kterému se snídaňově štěně Sunny poctivě připravuje na roli asistenčního psa, si také užívá letních radovánek. Když ale Sunny potkal strážce zákona, stalo se něco, co nikdo nečekal...

Sunny je zkrátka milovník života, což dává na odiv na svém instagramovém profilu, kde už má početnou fanouškovskou základnu. Jeho profil totiž sleduje přes třináct tisíc uživatelů této sociální sítě. Sunnyho trenérka Kateřina přidává denně několik obrázků, aby fanoušci věděli, co přes den snídaňové štěně dělá a jak pokračuje jeho poctivý výcvik.

FOTO:  TV Nova

Nad jednou fotografií se nejednomu uživateli ale zastavilo srdce! Sunny v zajetí policistky?! Co asi provedl, že si pro něj na policejním skútru přijeli strážci zákona? Jenže Sunny není žádný zločinec, a tak i tato momentka patří k vtipným zážitkům ze Sunnyho života.

FOTO:  TV Nova

Neodolá mi ani dáma v uniformě! Svezla mě na mašině, tak dostala blízanec,“ okomentovala vtipně fotografii Sunnyho trenérka Kačka.

FOTO:  TV Nova

A tak si kromě trénování podávání věcí z nejrůznějšího materiálu, reakcím na vjemy okolního světa a jiným úkonům, které asistenční pejsek musí už brzy perfektně ovládat, Sunny užívá i aktivity, které k létu patří. Procházky v přírodě, vodní radovánky, dovádění se psími kamarády a obcházení nejrůznějších akcí, kde čtyřnohá hvězda TV Nova nemůže chybět!

 

Galerie

Podívejte se do galerie plné roztomilých fotek ze života snídaňového štěňátka Sunnyho. Tyto momenty vám určitě vykouzlí úsměv ve tváři!
 

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:
ŠTĚNĚ VS. KACHNY: Zvládlo snídaňové štěně zátěžový test v přírodě? Podívejte se, co provedlo!

POPRASK NA KONCERTĚ: Jak si Sunny poradil s velkým davem fanoušků? Dostal se až na pódium!

Sdílet

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady