JAKO V LAZARETU: Vyražené zuby a přetržené šlachy! Co dalšího se může stát během natáčení?

JAKO V LAZARETU: Vyražené zuby a přetržené šlachy! Co dalšího se může stát během natáčení?
Zdroj: Nova.cz

O tom, že se na place může stát cokoliv, není pochyb. Nehodám a zraněním se nevyhne žádné natáčení!

Profesionální hráč amerického fotbalu Paul Crewe (A. Sandler) byl kvůli prodeji důležitého zápasu vyloučen z ligy. Pak se pohádal s bohatou přítelkyní Lenou a opilý vyrazil s jejím autem na projížďku, během které zvládl dokonale zdemolovat nejen půjčené auto, ale také řadu policejních vozů, které se ho pokusily zastavit. Lena nahlásila vůz jako kradený a Paul je zatčen a odsouzen ke třem rokům v texaské věznici. Paul se pak postupně snaží sestavit tým z vězňů, kteří svedou boj s dozorci. Jenže dozorci mají vždy navrch a nikdo z vězňů se nechce dostat do problémů. Crew má proto hodně práce se sháněním týmu a ještě mu jde o krk….

FOTO:  Nova.cz

Film je doslova protkán náročnými sportovními a záběry a akce a napětí v něm rozhodně nechybí. Bohužel se několika hercům nepodařilo dokončit natáčení  bez úrazu.

Přinášíme vám ty největší zajímavosti!

FOTO:  Nova.cz

1. Film Trestná lavice byl natočen podle originálu Nejtěžší yard z roku 1974. Ed Lauter, který hrál v původním filmu, do nového zpracování neměl být vůbec obsazen. Herec ale na filmový štáb narazil během natáčení a Adam Sandler, který ztvárňuje hlavní roli Paula, pro něj narychlo vymyslel roli Duana.


2. Natáčení probíhalo v Torrance, Long Beach, Los Angeles, Novém Mexiku a ve státní věznici v Santa Fe. Ve své době šlo o druhý nejvýdělečnější film z kategorie sportovních komedií.

FOTO:  Nova.cz


3. Steve Austin a Terry Crews se proti sobě postavili i ve filmu Postradatelní. Steve Austin si při tréninku fotbalových scén přetrhl podkolenní šlachy.


4. Při natáčení scény, kdy Adam Sandler hraje basketball, aby dostal do týmu amerického fotbalu basketbalové hráče, mu omylem vyrazí při basketbalu protihráč tři zuby. Sandler to ale vzal sportovně.

FOTO:  Nova.cz


5. James Cromwell ztvárnil ředitele věznice již dříve, a to ve snímku Zelená míle
 

6. V náročných scénách zastupoval Adama Sandlera Brian Mann, quarterback z týmu Los Angeles Avengers.

 

Film Trestná lavice můžete sledovat v pátek 29. 6. ve 21:25 na Nově.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Charizmatický Ivan Trojan vůbec nechtěl být hercem! O jaké kariéře snil v dětství?

LEGENDÁRNÍ SÉRIE ČELISTI: Který film lámal rekordy a ve kterém díle zabil žralok nejvíce lidí?

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady