VIDEO: Co Indi dělala pod vlivem drog? Ze zpovědi partnera mrazí!

Když partner Indi z Holek pod zámkem vzpomíná na stavy, kdy byla zdrogovaná a úplně nepříčetná, běhá z toho mráz po zádech! Podívejte se na upřímnou zpověď muže, který se rozhodl podat pomocnou ruku ženě odsouzené za krádeže a manipulaci s drogami...

Přehrát poslední díl

Příběh Lídie, které ve vězení přezdívali Indi, mohli diváci sledovat v dokumentární sérii Holky pod zámkem. Ve věznici ve Velkých Přílepech působila sebevědomě a možná tak trošku drsně. Za mříže mladou ženu dostaly drogy a následné krádeže. Když šla v posledním díle k soudu prosit o podmínečné propuštění, soudce ho zamítl. A tak si Indi odsedí celý svůj trest. Moc jí z něj ale nezbývá. Na konci července by ji totiž měli propustit.

FOTO:  Nova.cz

Zázemí spolu se střechou nad hlavou a vlídnou náručí pro ni má po jejím návratu z vězení připravenou její partner Ernest. Když s ním reportérka TV Nova natáčela rozhovor, zabrousili i k nepříjemnému tématu drog. Jak partner Indi vzpomíná na stavy, kdy byla jeho milá doslova nepříčetná?
FOTO:  Nova.cz

„To bylo strašné, já jsem mohl říct cokoliv, ale ona vůbec neposlouchala, dělala si, co chtěla. Už když přišla, bylo cítit, že je špinavá. To prostě nebyla ona,“ vzpomíná na nepříjmené chvíle Ernest.
FOTO:  Nova.cz

Odpovídal také na další ožehavé otázky – jestli mu Indi někdy něco ukradla, jestli mu někdy fyzicky ublížila... Podívejte se na video!

ČTĚTE TAKÉ

Ernest otevřeně o trestankyni Indi: Zachránil jí život! Takhle se mu odvděčila... VIDEO

Výroba drog i usmrcení z nedbalosti: Který příběh z Holek pod zámkem vás zaujal nejvíce? HLASUJTE!

Sdílet

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady