• TV Nova
  • SKVĚLÁ ZPRÁVA: Michal Jančařík se vrátí na televizní obrazovky! Divákům poslal dojemný vzkaz

SKVĚLÁ ZPRÁVA: Michal Jančařík se vrátí na televizní obrazovky! Divákům poslal dojemný vzkaz

SKVĚLÁ ZPRÁVA: Michal Jančařík se vrátí na televizní obrazovky! Divákům poslal dojemný vzkaz
Zdroj: facebook.com

Oblíbený moderátor relace o počasí Michal Jančařík má za sebou nelehké období. Nyní však oznámil radostnou novinu. Jak to vypadá s jeho návratem na televizní obrazovky?

Michal Jančařík se dál zotavuje z těžkých zdravotních problémů, které jej postihly minulý rok. Úspěšně podstoupil transplantaci ledviny, šest dní po operaci však přišly komplikace . Kvůli pooperačnímu krvácení do míchy má ochrnuté obě nohy. Michal to ale nevzdal, zabojoval a jeho zdravotní stav se krůček po krůčku díky rehabilitaci zlepšuje.
 

Můžeme potvrdit, že televize Nova Michalovi návrat na televizní obrazovky nabídla hned, jak to umožní jeho zdravotní stav. Zatím probíhají kamerové a technické zkoušky. Celý tým TV Nova se na Michala moc těší a i nadále drží palce při další léčbě a rehabilitaci! Více informací přineseme v pondělních Televizních novinách.


Divákům televize Nova poslal Michal dojemný vzkaz:„ Zdravím všechny diváky TV Nova a chtěl bych moc poděkovat za zájem a neuvěřitelně široký ohlas, kterého se mi dosud dostalo. Můj obrovský dík patří samotné televizi Nova, která mě po celou dobu zranění soustavně podporuje včetně možnosti návratu. Cítím se po pěti měsících v Kladrubech moc dobře a věřím, že po prázdninách rok patálií ukončím návratem do televize. Těším se na vás!“

Na Michalův návrat na televizní obrazovky se můžete začít těšit už nyní! Podrobnosti zjistíte v dnešních večerních Televizních novinách.

 

ČTĚTE TAKÉ:
Jak vypadal Michal Jančařík jako teenager? Byl to vážně fešák!
Hvězdy Novy jako pohádkové postavy. Takhle je rozhodně nepoznáte!

 

TV Nova
Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady