ŠTĚNĚ VS. KACHNY: Zvládlo snídaňové štěně zátěžový test v přírodě? Podívejte se, co provedlo!

Jaké jsou reakce Sunnyho na okolní vjemy v přírodě? Co všechno u vody předvedl? A kolik kachen jeho divokou povahu ustálo? Podívejte se na VIDEO!

„Tady nás čeká práce se zvířaty, protože na rybníce bydlí kačenka s kačátky. Je nutné, aby se asistenční pejsek uměl chovat v přítomnosti cizích zvířat. To znamená, aby nelovil kachny, které tam na břehu sedí nebo plují. Dále nás čeká to, aby se Sunny naučil, že nemůže vstupovat do vody bez dovolení,“ vysvětluje Sunnyho trenérka Kateřina z organizace Helppes.

FOTO:  Nova.cz

Kachny Sunnyho moc nezajímaly, což je v jeho případě samozřejmě dobře. „Samozřejmě, že se podívá za pohybem, ale že by měl tendence se rozbíhat, to vůbec ne, což je o mnoho jednodušší, protože já ho pak nemusím cíleně prudit, že za tím nesmí běhat a nesmí se na to koukat,“ upřesňuje Kateřina.

FOTO:  Nova.cz

Ale zpět k tréninku! Sunny předvedl, jak moc se zlepšil v podávání předmětů, které by jeho budoucímu páníčkovi mohly upadnout.

FOTO:  Nova.cz

„Tak Sunny už krásně bere předměty ze všech materiálů, za což sem strašně ráda, protože mu nevadí už ani sklo, ani kov, to je nejtěžší. Ale samozřejmě, že to předávání do ruky ještě není úplně precizní, tak jako bude později.“

FOTO:  Nova.cz

Podívejte se na reportáž, která vám zaručeně vykouzlí úsměv na tváři. Sunny totiž roste jako z vody a podle toho vypadá i jeho radostné štěkání a veselé dovádění.
 

NEPŘEHLÉDNĚTE

VIDEO: První problémy! Ze Snídaňového štěněte je celebrita. O co prosí jeho trenérka?

SNÍDAŇOVÉ ŠTĚNĚ V AKCI: Jak mu to v rušných ulicích šlo? Předvedlo tento úžasný kousek!

Sdílet

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady