ŽIVOT PO VÝKONU TRESTU: Vězení mě nenapravilo, říká propuštěná Ivana! Ale prozradila toho mnohem víc...

Ivanu propustili z věznice ve Světlé nad Sázavou a reportérce TV Nova se podařilo natočit exkluzivní rozhovor o tom, co teď bývalá trestankyně dělá, jak na dny za mřížemi vzpomíná a jaké jsou reakce okolí...

Přehrát poslední díl

Ve vězení sedí už potřetí, jednou za krádeže, poté za výrobu a distribuci drog. Ivana si ve věznici ve Světlé nad Sázavou odpykávála čtyřletý trest. Všechno začalo, když jí bylo dvacet jedna let a začala brát drogy. A to navzdory tomu, že pochází z dobré rodiny, která jí poskytla jak zázemi, tak materiální podporu.

ROZUM ZŮSTÁVÁ STÁT: Proč spadla holka z dobré rodiny do drog? Její odpověď vás dostane!

Ivana je vystudovaná kosmetička s maturitou. Do budoucna tedy neměla špatné vyhlídky. Teď už na drogách není – ale je „čistá“ zatím jen po dobu výkonu trestu. Věří ovšem, že napotřetí už se k drogám nevrátí.

FOTO:  Nova.cz

 

Nyní je žena čerstvě na svobodě, vrátila se zpět k matce, která se od dcery neodvrátila, naopak jí teď pomáhá postavit se zpět na vlastní nohy, začlenit se do běžného života. Ivana chodí po výkonu trestu na brigády a svěřuje se, že návrat do reality není jednoduchý. Jak se Ivanina matka dívá na to, že se dcera zúčastnila natáčení Holek pod zámkem a její tvář je teď mediálně známá?

FOTO:  TV Nova


„Ona už toho se mnou zažila tolik, že toto už byla taková poslední kapka. Jenom doufá, že se tam nevrátím zpátky, to už by asi nepřežila!“


Co bývalá trestankyně Ivana říká o nápravě ve vězení? Pomohlo ji v něčem? Dokáže si představit návrat za mříže?

FOTO:  Nova.cz

O tom, jak to ve vězení mladá žena prožívala i o tom, jaký je život po návratu ze Světlé nad Sázavou, se svěřila reportérce TV Nova. Podívejte se na velmi otevřenou zpověď jedné z Holek pod zámkem!
 

Zbytek rozhovoru s Ivanou uvidíte v sobotním pořadu Volejte Novu. Ten startuje 17. 6. ve 11:45 na Nově!


Poslední díl dokumentární série sledujte ve středu 21. 6. ve 21:30 na Nově!


MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

EXKLUZIVNÍ VIDEO: Co má společného ministr Pelikán s krásnou vězenkyní Marií? To nikdo nečekal

VIDEO: Je Vincenzo žena, nebo muž? Šokující odhalení z vězeňské koupelny!

Sdílet

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady