ROZUM ZŮSTÁVÁ STÁT: Proč spadla holka z dobré rodiny do drog? Její odpověď vás dostane!

ROZUM ZŮSTÁVÁ STÁT: Proč spadla holka z dobré rodiny do drog? Její odpověď vás dostane!
Zdroj: TV Nova

Ve vězení sedí už potřetí, jednou za krádeže, poté už za výrobu a distribuci drog. Proč začala mladá žena z dobré rodiny fetovat? Nad její odpovědí zůstává rozum stát i těm otrlejším!

Přehrát poslední díl

Ivana si ve věznici ve Světlé nad Sázavou odpykává čtyřletý trest. Všechno začalo, když jí bylo dvacet jedna let a začala brát drogy. A to navzdory tomu, že pochází z dobré rodiny, která jí poskytla jak zázemi, tak materiální podporu. Na otázku, proč začala s drogami, odpovídá, že nad tím hodně přemýšlela a začala vlastně proto, že si řekla „a proč ne?“.

FOTO:  Nova.cz

Ivana je vystudovaná kosmetička s maturitou. Do budoucna tedy neměla špatné vyhlídky. Teď už na drogách není – ale je „čistá“ zatím jen po dobu výkonu trestu. Věří ovšem, že napotřetí už se k drogám nevrátí.

FOTO:  Nova.cz

V komponovaném programu vypráví svůj příběh, jak se dostala k drogám, co jí to způsobilo, jak si myslela, že to zvládne a nezvládla... Říká, že reakce školáků na její povídání je naprosto úžasná – „sedí s otevřenou pusou“. Je pravda, že její vyprávění je hodně poutavé a upřímné. Naprosto natvrdo vypráví, jak ví, že už bude mít navždy cejch, ale musí se s tím naučit žít! Jak si uvědomuje, že ublížila rodině – zatímco ona je schovaná ve vězení, její rodina musí čelit té ostudě.

FOTO:  TV Nova

Je evidentní, že na patře je považovaná za osobnost. Mluví velmi rozumně, srozumitelně, mezi ostatními trestankyněmi má velké slovo. Sama říká, že je pro ni těžké neustále ve vězení ustupovat, že tam není sama sebou.
 

Její příběh sledujte v dalších dílech dokumentu Holky pod zámkem vždy ve středu od 21:30 na Nově!

Už brzy pro vás budeme mít exkluzivní zpověď Ivany! Sledujte facebook Holek pod zámkem, ať vám neunikne žádná novinka.

ČTĚTE TAKÉ

VIDEO: Je Vincenzo žena, nebo muž? Šokující odhalení z vězeňské koupelny!

NEBEZPEČNÉ NATÁČENÍ VE VĚZENÍ: Které oddělení bylo absolutně nejhorší? Režisér dokumentu promluvil

Sdílet

Nejnovější videa

Články