DENÍK PRINCEZNY 2: Anne Hathaway si zahrála s několika členy své rodiny! To je podoba!

DENÍK PRINCEZNY 2: Anne Hathaway si zahrála s několika členy své rodiny! To je podoba!

Máte rádi holčičí komedie? Pak jste určitě narazili na oba díly Deníku princezny. Co jste ale o oblíbených filmech nevěděli? Tato fakta vás překvapí!

Od doby, kdy Anne Hathaway (34) coby Mia ve filmu Deník princezny zjistila, že je dědičkou královského trůnu v Genovii, uplynulo už 16 let. Její příběh filmaři divákům představili ve dvou filmech a není tomu tak dávno, co se mluvilo o pokračování...

Co jste o Denících princezny určitě nevěděli?

– Anne nebyla jediným členem rodiny Hathawayů, který  v tomto filmu zahájil svou uměleckou dráhu. Svůj herecký debut si zde odbyl také její otec Gerald Hathaway, který si zahrál zesnulého prince Renalda, Miina otce.

 


– Princezna Mia měla v obou dílech kočičího společníka Louieho, který si luxusní život užíval vždy víc než ona. Královského mazlíčka ztvárnily hned čtyři různé kočky a jedna z nich byla dalším členem rodiny Anne Hathaway.
 

– Filmy Deník princezny i Deník princezny 2: Královské povinnosti režíroval stejný režisér jako Pretty Woman. V Deníku princezny je na něj nenápadný odkaz. Ve scéně, kdy hlavní hrdinka utrpí u stolu společenské faux pas, říká číšník v Pretty Woman i v Deníku princezny: „To se stává pořád.“ Číšníka ztvárnil v obou filmech dokonce stejný herec!

Galerie

– Ještě než Anne Hathaway získala roli princezny Mii, byla tato role nabídnuta takovým velkým herečkám, jako jsou Kate Hudson, Kirsten Dunst, Cameron Diaz, Jessica Biel nebo Alicia Silverstone. Dovedete si je ve filmu představit?


– Královské klenoty a čelenka, kterou během natáčení nosila představitelka královny Julie Andrews (81), byly vytvořeny ze skutečných diamantů.


– Během konkurzu na roli Mii Thermopolis spadla herečka Anne Hathaway ze židle. Jak trapné, že? Naopak, tato nehoda jí zajistila hlavní roli, a odstartovala tak její hvězdnou kariéru! Režisérovi se totiž líbila její roztržitost, přesně sedla k Miině povaze.

 

Film Deník princezny 2: Královské povinnosti můžete sledovat 17. 6. od 17:10 na TV Nova a v repríze 19. 6. od 17:50 na Nova Cinema.


NEPŘEHLÉDNĚTE:

VELKÁ GALERIE: Jak dnes vypadají místa z filmu Copak je to za vojáka? Nepoznali byste je

Brečela jsem jako malá holka! Svěřila se Markéta Konvičková na koncertu Tvojí tváře! Co ji tak dojalo?

Sdílet

Nejnovější videa

Články