Je Vincenzo žena, nebo muž? Šokující odhalení z vězeňské koupelny!

Jedna z odsouzených žen odhalí Vincenzovo tajemství. Je to muž, nebo žena? Drsný pohled do duší českých trestankyň startuje na Nově opět ve středu ve 21:30!

Přehrát poslední díl

Aby byla ve vězení udržena kázeň, používají dozorci jisté praktiky, které odsouzeným ženám, nejsou úplně příjemné. Jednou z takových praktik je i tzv. fílcunk, neboli vězeňská šťára, která spočíva v opravdu hloubkové kontrole nejen samotných trestankyň, ale také jejich osobních věcí a cel. A co dozorci hledají? Zakázané předměty, které odsouzené nemají na seznamu povolených věcí – včetně drog. Jak jsou úspěšní?

FOTO:  Nova.cz

V šestém díle Holek pod zámkem se také rozvine příběh podmínečně propuštěné trestankyně, která si říká Vincenzo. Taky jste přemýšleli nad tím, zda jde o muže, nebo ženu? Už ve středu se dozvíte, jaká je pravda. Jedna z vězenkyň přišla záhadě na kloub! A kam budou směřovat první kroky této čerstvě propuštěné trestankyně?
FOTO:  Nova.cz

Jak dopadne setkání Margity a Libuše, které byly ve vězeí nerozlučné kamarády? Libuše už s Margitou na jedné cele být nechce, mladá dívka se totiž opět pokusila o sebevraždu, a to hodně šokujícím způsobem. Bojí se snad Libuše, že by dalšímu pokusu nestihla zabránit?
FOTO:  TV Nova

UDĚLALA TO ZASE: Margita se chtěla zabít drastickým způsobem. Z této zpovědi zamrazí
FOTO:  Nova.cz

Šestý díl startuje na Nově ve středu 14. 6. od 21:30!


ČTĚTE TAKÉ:

NEBEZPEČNÉ NATÁČENÍ VE VĚZENÍ: Které oddělení bylo absolutně nejhorší? Režisér dokumentu promluvil

Kohák, Rytmus a Hejma ve vězení! Kdo z nich byl nejlepší? HLASUJTE!

Sdílet

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady