FOTO: Malého kluka z E.T. - Mimozemšťana byste dnes nepoznali

FOTO: Malého kluka z E.T. - Mimozemšťana byste dnes nepoznali
Zdroj: oficiální zdroj

Malého Elliota si ve filmu E.T. - Mimozemšťan zahrál tehdy devítiletý herec Henry Thomas, kterému je dnes už 45. Byla to jeho jediná role, nebo se uchytil jako herec? Podívejte se, co dělá a jak vypadá dnes!

Rodák z Texasu, Henry Thomas, který si ve filmu E.T. - Mimozemšťan zahrál malého Elliota, je dnes už dospělý muž. Nejspíše si jej z žádného dalšího filmu nepamatujete. Jako u mnoha dalších dětských hvězd, jeho sláva bohužel začala a dá se říci že i skončila u tohoto rodinného sci-fi, přestože podle Stevena Spielberga byl už ve svých devíti letech velmi talentovaným hercem.
 

Hlavní role v tomto filmu původně nebyla připravena pro něj, ale pro úplně jiného chlapce. Později však tvůrci zjistili, že dotyčný nesplňuje režisérovy požadavky. Vyšla najevo jeho povaha a ukázalo se, že není tím sladkým andílkem, kterého si do filmu Steven Spielberg představoval. Hledání tedy začalo nanovo a tehdy se objevil Henry Thomas. Steven Spielberg z něj prý byl doslova unešený, protože se prý choval jako dospělý herec a ne jako devítiletý kluk.

FOTO:  oficiální zdroj

Thomasova herecká kariéra po tomto úspěšném snímku o návštěvníkovi z vesmíru sice pokračovala, ovšem bez větších úspěchů. Posledním filmem, který zatím natočil, je ne příliš úspěšný horor Ouija: Zrození zla, ve kterém ztvárnil roli faráře. A u hororů zůstává i nadále. Letos se objeví ve filmu Gerald's Game.

Galerie


 

Kromě filmů si Thomas zahrál v mnoha známých seriálech –  Beze stopy, Kriminálka Las Vegas nebo Mentalista. Zde ztvárnil mladšího bratra Lisbonové, i když je ve skutečnosti o devět měsíců starší než její představitelka Robin Tunney (44).

 

Film E.T. - Mimozemšťan můžete sledovat v sobotu 17.  6. od 20.00 na Nova Cinema.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

NATÁČENÍ PODLE SPIELBERGA: Loutkaře ovládající koně zahrabali pod zem a zvířata maskovali déle než lidi

Natáčení Účastníků zájezdu se proměnilo v hotové peklo! Dnes vyšlo najevo, co se tehdy stalo

Sdílet

Nejnovější videa

Nestihli jste v TV

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady