• TV Nova
  • AUTA 3 MÍŘÍ DO KIN: Tyto herecké hvězdy se postaraly o dabing!

AUTA 3 MÍŘÍ DO KIN: Tyto herecké hvězdy se postaraly o dabing!

V původním znění vůz číslo 95 opět namluvil známý herec Owen Wilson. Jaké hvězdy propůjčily autům hlasy v češtině?

Co se stane, když se sejde Richard Krajčo, Luděk Sobota, Jiří Lábus a Matouš Ruml? Ne, doopravdy to není začátek povedeného vtipu. To jsou největší dabérské hvězdy z nového filmu Auta 3! Blesk McQueen se vrací na filmová plátna, ale už to není žádný zelenáč, stejně jako herci, kteří ho dabují!


Blesk
je sice stále ten stejný sebevědomý, odhodlaný a veselý závoďák, kterého si diváci před více než deseti lety zamilovali, ale jeho trpělivost je vystavena zatěžkávající zkoušce. Aby dokázal být zase konkurenceschopný, bude potřebovat pomoc mladé nadšené techničky Cruz Ramirezové, která má vlastní představu o tom, jak by mohl uspět. Cruz je talentovanou učitelkou v elitním závodním centru. Zajímá se o technologie a ví, jak z někoho udělat vítěze na simulovaném okruhu. Ale Blesk je ze staré školy a uvědomuje si, že se s ním bude Cruz muset vydat na jinou cestu, pokud mají uspět.

FOTO:  Walt Disney Pictures

V původním znění vůz číslo 95 opět namluvil Owen Wilson. V české verzi se představí potřetí známý zpěvák a umělec Richard Krajčo. Blesk je tak trošku frajírek a nikdo nechce, aby byl nesnesitelným hrdinou. Tady přichází ke slovu kouzlo, které mu vdechl Richard. Díky němu je jeho postava ohromně sympatická. Bleskova pomocnice a začínající závodnice je dabovaná Vendulou Příhodovou, která má leccos společného s původní dabérkou, Američankou Cristelou Alonsovou.
FOTO:  oficiální zdroj

Jaká další slavná jména se na dabingu podílela? Například herec s velmi příjemným hlasem Luděk Sobota, který se chopí hlasu auta jménem Dusty. Hlasu závodníka Čmoudíka, který je inspirován slavným jezdcem NASCARU, se zhostí Miloš Vávra. Původního dabingu se účastnila i hvězda Hollywoodu Chris Cooper, kterého jste mohli nedávno vidět ve filmu Agent bez minulosti. Auta Hroma a Plecháčka nadabují další herecké stálice Matouš Ruml a Jiří Lábus.
FOTO:  Walt Disney Pictures

Silná daberská škola doplněná o mladá a začínající jména! Všichni se vám v kině postarají o nezapomenutelný zážitek v češtině.  NEZAPOMEŇTE, PREMIÉRA JE UŽ 15. 6. 2017!


NEPŘEHLÉDNĚTE:

Legendární animák AUTA: Bleskovi propůjčil hlas velmi slavný ČESKÝ ZPĚVÁK! Poznali jste ho?


TOP 11 NEJNOVĚJŠÍCH PIRÁTŮ Z KARIBIKU: Salazarova pomsta je lepší než předchozí díly. Víme v čem! 

Nova.cz
Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady