Kozub je Štětka a Dyková fetka? Road komedie Grand Prix vás bude nekorektně bavit až do cílové rovinky

Ať už Jan Prušinovský kope za Okresní přebor nebo nás odveze do díry zvané MOST!, můžete si být jisti, že o zábavu nebude nouze. Slavný režisér na plyn šlápnul i ve své poslední road komedii Grand Prix, která řeže nekorektní hlášky víc než ostré zatáčky.

Užijte si putování lúzrů, do kterých se zamilujete na první záchvat smíchu. 

Španělská vesnice v českém filmu

Bratranci Roman (Kryštof Hádek) a Emil (Robin Fero) mají sen dostat se na Formuli 1. Tomu jsou ale vzdáleni více než sirka benzínce. Roman vede na periférii ušmudlaný autobazar a pořádkumilovný Emil piplá svou autodílnu v centru. Jednoho dne ale zjistí, že vyhráli vstupenky na Velkou cenu v Barceloně.

Grand prix
Grand prix  |  FOTO:  TV Nova

​Společně sice vymyslí, jak se na dechberoucí událost dostat, brzy se ale vše začne komplikovat. Zvlášť, když se jim do auta dostane i magnet na problémy Štětka (Štěpán Kozub), který se dal do křížku s polskými gangstery. 

Grand prix
Grand prix  |  FOTO:  TV Nova

​​Vyfičená Vilhemová i brilantně debilní Kozub

Ve filmu vás bude bavit nejen ústřední trojice projíždějící Evropou, ale i výborné vedlejší postavy. Kromě urputného důchodce Miroslava Donutila žvýkajícího rohlíky z igelitky se o zábavu postarají také cholerická Anna Kameníková (manželka Romana) a vyfičená narkomanka Táňa Dyková.

Grand prix
Grand prix  |  FOTO:  TV Nova

​Tu si užijete hlavně během výslechu, u něhož vás napadne, kolik času asi musela strávit studiem zrychlených cestujících na pražské stanici I.P. Pavlova. 

Ztroskotanci k zulíbání

Ztroskotanci s podivnou vizáží i schopností dostat se do průšvihu vás budou bavit až do cílové rovinky. Za nesnesitelnou bolest břišních svalů ovšem neručíme. Pokud to i přesto risknete, Grand Prix už nyní parkuje na Voyo.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady