Jiří Mádl, Sarah Jessica Parker i Tomáš Holý: Na jaké filmy diváci Voyo koukali nejvíce?

Všechny cesty možná vedou do Říma, do výběru nejledovanějších filmů na Voyo si ale najdou cestu jen ty nejlepší filmy. Jaké snímky tento týden bodovaly u diváků?

Inspirujte se pěticí nejsledovanějších filmů uplynulých dní a naplánujte si jedinečnou výpravu do světa filmu. Hlava se vám bude točit z tornáda, romantiky i neotřelých loupeží.

Všechny cesty vedou do Říma

Když české náctileté dcery randí s grázlíky, dostanou zaracha. Ty americké naopak jejich maminka (Sarah Jessica Parker) odveze „za trest“ do Itálie. Jenže teenagerce Summer vinice ani cappucina nic neříkají, a tak jednoho dne ukradne kabriolet jejich souseda Lucy a s jeho matkou vyráží na letiště do Říma. Maminka Maggie a Luca se vydají střemhlav za nimi. Má to ale jeden háček – oba spolu v mládí prožili románek a jejich láska ožívá s každým kilometrem. 

Maggie (Sarah Jessica Parker) se v mládí do Itálie zamilovala. Její dcera to však cítí zcela jinak.  |  FOTO:  TV Nova

13 minut: Ve víru tornáda

Jaké to je probudit se v malém středoamerickém městečku a zjistit, že máte jen třináct minut na ukrytí před ničivým tornádem? Pohlédněte tváří v tvář oku tornáda i ničivé přírodě a sledujte strhující boj o čas, který znamená život. Napětí vám hlavu zamotá už nyní na Voyo.

Obyvatelé malého města se přesvědčí o tom, jak moc jsou tváří tvář ničivé přírodě bezmocní.  |  FOTO:  TV Nova

#loupež

Lajky, nebo život? Pozornost na sociálních sítích by se v dnešní době dala vyvážit zlatem. Když se proto mladý pár Arielle (Bella Thorne) a Dean (Jake Manley) vydává na loupežnou tour po celých Spojených státech, vše si zaznamenává na kameru. A postupně se z obou stávají hvězdy Kardashianovic formátu. Užijte si akční jízdu bez slevových kódíku, zato s kritickým pohledem na dnešní společnost.

Raději za mříže, než bez lajků? Novodobí Bonnie a Clyde své zločiny streamují na sociálních sítích.  |  FOTO:  TV Nova

Vejška

Jiří Mádl a Tomáš Vorel mladší se z Gymplu prosprejovali až na Vejšku. Zatímco Petr Kocourek (Vorel ml.) se marně snaží dostat na UMPRUM, Michal Kolman (Mádl) se na VŠE pokouší udržet všemožnými podvody. Jejich sprejerské noční výpravy ale neustávají ani při studiu. Vše se změní ve chvíli, kdy Kocourka zadrží policie. Následujte vůni spreje, honiček i mladistvých úletů, které vás budou bavit stejně jako pouliční street art.

Jak dostat tatínka do polepšovny

„Netlumoč, já si poslechnu originál.“ Představovat českým divákům rošťáka Vaška (Tomáše Holého) by bylo jako vozit požární vůz Máňu na Dračí zub. Čím častěji ale příběh Vašíka a jeho rodiny vidíme, tím hlouběji se nám dostane pod kůži. Filmy Jak dostat tatínka do polepšovny i Jak vytrhnout velrybě stoličku vás na Voyo potěší, kdykoliv budete chtít.

FOTO:  Archiv TV Nova

​​

Sdílet

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady