Rozlučka se svobodou se pořádně zvrtla. Proč princezna Diana skončila v poutech?

Princezna Diana je i po své smrti miláčkem fanoušků britské královské rodiny, kteří na ni rádi vzpomínají. Ale také její přátelé si čas od času připomenou společné zážitky. Tentokrát Sarah Ferguson, vévodkyně z Yorku a bývalá manželka prince Andrewa, prozradila v The Kelly Clarkson show, co s princeznou Dianou před lety provedla. A skončilo to zatčením!

V roce 1986 měla Sarah Ferguson rozlučku se svobodou, na kterou vyrazila s princeznou Dianou. Obě se převlékly za policistky, prozradila Ferguson zpěvačce Kelly Clarkson v její show.

Výlet do klubu

„Bylo to mimořádné, protože jsme šly do nočního klubu. Samozřejmě, že jdeš do klubu s princeznou z Walesu... Posadily jsme se, přišel k nám číšník a řekl: ‚Toto je klub pro členy a je to pro zábavu. Neobsluhujeme tady policisty‘,“ vyprávěla Ferguson.

Když spolu odešly z klubu, skončily ve vozu policie. Byly zatčené za to, že se vydávaly za policisty. „Ona (Diana) otočila zásnubní prsten na druhou stranu a já jsem ho také otočila. A seděly jsme vzadu, když se začala rozhlížet a uviděla pytlík chipsů se slaninovou příchutí. Začala si je brát a jíst. A policista sedící vpředu řekl: ‚To nemůžete dělat!‘“ Nakonec policisté zjistili, že se jedná o princeznu Dianu a Sarah Ferguson a propustili je.

Dobré kamarádky

Ferguson také prozradila, co jí princezna Diana často prováděla. „Vyprávěla mi nejhorší historky, vtipy, vždy předtím, když jsem musela být vážná,“ prozradila vévodkyně z Yorku. Také řekla, že se spolu často nasmály a dostávaly se společně do potíží.

Na celý rozhovor se podívejte zde:

Sdílet

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady