Nejslavnější dvojčata Hollywoodu: Proč se po nich slehla zem?

Nejslavnější dvojčata Hollywoodu: Proč se po nich slehla zem?
Zdroj: Instagram / Facebook.com

Dvojčata Mary-Kate a Ashley Olsen (30) se proslavila již v útlém věku, kdy patřila k nejslavnějším dětským hvězdičkám Hollywoodu. Postupem času se ale sestry začaly věnovat spíše návrhářství a jejich modely nosí i ty největší hollywoodské celebrity. Na červeném koberci jsme je už ale dlouho neviděli. Proč?

Zpráva o tom, že herečka Ashley Olsen trpí boreliózou, obletěla svět koncem roku 2015. Jako první se zprávou přišel magazín Inquisitr – dle informací se první příznaky začaly objevovat už před několika lety, kdy se herečka stáhla do ústrani a začala se vyhýbat společenským akcím. Po stanovení diagnózy se zjistilo, že nemoc je v pokročilém stádiu, léčba této zákeřné choroby proto bude o to delší a složitější.
 

Boreliózu často přenášejí klíšťata, někdy i další hmyz sající krev. Prvním příznakem onemocnění je šířící se červená skvrna, další projevy však nejsou příliš specifické – horečka, bolesti svalů, únava, člověk může nabýt dojmu, že trpí chřipkou. Proto bývá hodně složité nemoc včas diagnostikovat. Při pozdní diagnóze může léčení zabrat i několik let, choroba pak postihuje nervovou soustavu, srdce či klouby. 

 

Po dlouhé době se dvojčata objevila společně 1. května 2017 na galavečeru Costume Gala Institute, což je jedna z nejprestižnějších společenských událostí New Yorku. A bylo vidět, že nemoc se na Ashley Olsen opravdu podepsala – holky už nejsou k nerozeznání. I tak to ale sestrám Olsenovým moc slušelo! Na galavečer dorazily v šatech z vlastní návrhářské kolekce. A v této branži sklízejí opravdu velké úspěchy – jejich cit pro módu a styl pochválil dokonce sám Karl Lagerfeld!

Galerie


Jak vypadaly sestry Mary-Kate a Ashley Olsen jako malé v době jejich největší herecké slávy si můžete díky filmu Malé dohazovačky připomenout v neděli 4. června od 12:35 na TV Nova nebo v repríze v pondělí 5. června od 10:20 na Nova Cinema! 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Dvojčata Olsenova odhalila své tajemství: Nejúspěšnější ve filmu je jejich mladší sestra!

POZNALI BYSTE JI? Takhle se za 30 let změnila hvězda Hříšného tance! Legendární Baby táhne na šedesát

Sdílet

Nejnovější videa

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady