• TV Nova
  • Další dítě v rodině Bruce Willise. Slavila celá rodina včetně Demi Moore a macechy Emmy

Další dítě v rodině Bruce Willise. Slavila celá rodina včetně Demi Moore a macechy Emmy

Ačkoliv se rodina Willisových musí vyrovnávat s nešťastnou diagnózou demence u Bruce Willise, zároveň se těší na nový přírůstek. Porod každou chvíli očekává nejstarší dcera Bruce Willise a Demi Moore Rumer Willis.

Na své baby shower, neboli poslední párty před příchodem miminka, se dokonce sešla celá ženská sestava klanu Willisových – a to včetně sester Tallulah (29) a Scout (31), mámy Demi Moore (60) i nevlastní mámy a současné manželky Bruce Willise Emmy Heming Willis (44). Ta na párty přivedla i své dvě dcery Mabel Ray (10) a Evelyn Penn (8), které má s Brucem Willisem.

Ačkoliv se Demi Moore a Bruce Willis rozešli už v roce 2000, v rodině si udržují vynikající vztahy. Fanoušky například pobavili fotografiemi v pyžamech z dob lock downu, který se rozhodli trávit společně. Jejich harmonické Vánoce by jim navíc mohly závidět snad všechny rodiny, v nichž si jednotliví členové o svátcích klidu a míru brnkají na nervy.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Demi Moore (@demimoore)

Willisovi pohromadě drží i v době krize. Poté, co se Emma Heming Willis rozhodla o nemoci svého manžela podělit s veřejností, ji rodina veřejně podpořila a na Instagramu jí příbuzní pravidelně píší vzkazy plné lásky.  

Rumer Willis Bruce Willis
Rumer Willis, Bruce Willis  |  FOTO:  Peta Murgatroyd Instagram a Instagram @demimoore

​Svého prvního potomka Rumer Willis očekává ve 34 letech. Otcem je o šest let mladší hudebník Derek Richard Thomas. Rodina zasažená tragédií tak může prožívat kus štěstí i v jinak náročné době.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady