• TV Nova
  • FOTO: Jak po 16 letech vypadají hobiti z Pána prstenů? Samvěda Křepelku byste nepoznali!

FOTO: Jak po 16 letech vypadají hobiti z Pána prstenů? Samvěda Křepelku byste nepoznali!

FOTO: Jak po 16 letech vypadají hobiti z Pána prstenů? Samvěda Křepelku byste nepoznali!
Zdroj: oficiální zdroj

Trilogie Pán prstenů i po letech stale zůstává fenoménem. Jak se za tu dobu ale změnili slavní půlčíci z Kraje? Sama byste nepoznali!

Pro mnoho herců se účast na tomto projektu se stála klíčovou pro jejich kariéru a odstartovala jejich hvězdnou dráhu v Hollywoodu, pro mnoha naopak role v této fantasy sáze stále zůstává největší životní roli. Jak se dnes mají a čemu se věnují nerozluční kamarádi, čtveřice hobitů z Kraje Pipin, Smíšek, Sam a Frodo?

Elijah Wood – Frodo Pytlík
Po roli Froda se herec Elijah Wood vyhýbá velkým hollywoodským projektům a věnuje se převážně nezávislým autorským filmům. Mohli jste ho vidět v kontroverzním snímku Věčný svit neposkvrněné mysli nebo ve filmu Naprosto osvětleno, kde hraje mladého Američana, který se vydá na Ukrajinu hledat stařenku, jež za války zachránila jeho dědečka před nacisty. Jediným velkým Hollywoodským projektem, kde jste mohli vidět Elijaha Wooda, je komiksový film Sin City. Nyní se herec věnuje hlavně hudbě, otevřel si dokonce své vlastní nahrávací studio Simian Records.
A ještě něco... Nezapomněl tady někdo zničit prsten moci? Je až k nevíře, že za těch šestnáct let Elijah Wood téměř vůbec nezestárl!

FOTO:  Instagram

Sean Astin – Samvěd Křepelka
Sean Astin je populární především v Británii a USA, mimo jiné se ale také věnuje dabingu: daboval například Rafaela v novém filmu o Želvách Ninja. Hodně točí seriály – například Námořní vyšetřovací služba nebo 24 hodin. Co se týče větších hollywoodských projektu, tak jste ho mohli vidět například ve filmu Range 15 s Dannym Trejem nebo romantické komedii Máma na tahu.

FOTO:  Instagram

Dominic Monaghan – Smělmír (Smíšek) Brandorád
Dominic Monaghan byl obsazen do role hobita jako první z celé čtveřice. Dodnes točí velké hollywoodské projekty – mohli jste ho vidět ve filmech X-Men Origins: Wolverine nebo v postapokaliptickém dramatu Svět po zániku. Na podzim tohoto roku do kin dorazí sci-fi snímek Atomica, kde Dominic Monaghan hraje jednu z ústředních rolí.

FOTO:  Instagram

Billy Boyd – Perigrin (Pipin) Bral
Billy Boyd je nejstarším z herců, co hráli hobity, tento rok oslaví neuvěřitelných 49 let! Před šestnácti lety ale mezi své kumpány skvěle zapadal, i když je o třináct let starší, než Elijah Wood! Ještě před natáčením Pána prstenů se Billy Boyd hojně věnoval divadlu a zůstal mu věrný i po úspěchu slavné trilogie. Samozřejmě i nadále hraje ve filmech, nejznámější z jeho pozdějších snímků jsou asi filmy Za jasného dne nebo Příběhy ztracených duší, kde se opět objevil vedle hvězd první velikosti. Kromě divadla se hodně věnuje hudbě, má vlastní kapelu Beecake. A mimochodem, byl jedním z autorů finální písně pro film Hobit: Bitva pěti armád s názvem The Last Goodbye, kterou také pro film sám nazpíval.

FOTO:  Instagram

Jak vypadali nerozluční kamarádí z Kraje před šestnácti lety si můžete připomenout už tuto neděli! Sledujte první díl trilogie Pán prstenů: SPolečenstvo prstenu už v neděli 4. června od 20:00 na Nova Cinema, nebo v repríze v pondělí 5. června od 14:35!

Galerie


NEPŘEHLÉDNĚTE:

UŽ JE TO 22 LET: Takhle se změnili herci z PŘÁTEL! FOTO UVNITŘ

TO BYLA POHÁDKA! Podívejte se, jak dnes vypadají herci z Princezny ze Mlejna!

Nova.cz
Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady