VIDEO: Krásná Marie promluvila! Dostat se do jedné cely s vražedkyní je velmi snadné, popsala své utrpení

Jaké to je dostat se do vězení po třicáté deváté? Čeho se bojí dvacetiletá Hanka? A jaké to je spát v jedné cele s vražedkyněmi? Podívejte se na ukázku ze čtvrtého dílu Holek pod zámkem.

Přehrát poslední díl

Hanka, která je soudně trestaná už posedmé, se do vězení dostala za krádeže. Sama říká, že s partou kradli, když nebyly peníze. Dnes má ale velký strach. Strach z toho, že než si odsedí trest, její máma zemře. Před nástupem do vězení měla Hančina matka mrtvici. Bylo to snad ze stresu, kterému ji dcera dlouhá léta vystavovala, a nástup trestu byla poslední kapka?

FOTO:  TV Nova

Indi se holkám svěří, že má o mnoho let staršího partnera, který se jí ujal, když neměla kam jít. Teď ví, že se z vězení má kam vrátit a nebude žít na ulici. Možná právě jistota a zázemí, které jí maďarský přítel Ernest poskytl, dokáže trestankyni změnit. Co pro ni její partner udělal, zatímco si Indi odpykávala trest za nejrůznější loupeže? A dokáže se po návratu do běžného světa vzdát své největší neřesti – drog?

FOTO:  TV Nova

Jaké bylo setkání Michaely, kterou podmínečně propustili z Velkých Přílep po polovině trestu, s bývalým přítelem Romanem? Na co myslel, když vzala Míša vinu za nehodu na sebe?

FOTO:  TV Nova

Odsouzené ženy se nejčastěji baví o tom, co budou dělat, až vyjdou z vězení ven. Co plánuje třeba Bobina, která si odpykává celých jedenáct a půl roku za distribuci drog? To vás překvapí!

Zároveň uslyšíte upřímnou zpověď Marie (24 let), která je odsouzená za loupežná přepadení. Za tento čin se dostala do jedné cely s ženami, které sedí za vraždu! Je to pro ni opravdové utrpení. Obzvláště v noci, kdy s těmito ženami musí v jedné místnosti spát. Zažívá děsivý strach, který jí nedovolí v klidu usnout...
 

Dívejte se na dokument Holky pod zámkem už ve středu 31. 5. ve 21:35 na Nově!

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

DĚSIVÉ VZPOMÍNKY NA VĚZENÍ: Byla to pro mě SMRT a slyšela jsem strašné věci! Zapomene někdy?

POPRVÉ V ŽIVÉM PŘENOSU: Michaela odkryla drsné praktiky dozorců a promluvila o sexu za mřížemi

Sdílet

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady