Hvězda ze seriálu SUPERMAN a sexbomba z POBŘEŽNÍ HLÍDKY spolu mají vlastní pořad! Nevěříte? Čtěte!

Hvězda ze seriálu SUPERMAN a sexbomba z POBŘEŽNÍ HLÍDKY spolu mají vlastní pořad! Nevěříte? Čtěte!
Zdroj: Nova.cz

Kdo by neznal superhrdinu v modrém obleku s červeným pláštěm a velkým písmenem "S" přes celý hrudník, že? A taktéž svůdné ženy z Pobřežní hlídky. A co by se stalo, kdyby byly společně na jedné obrazovce? Tohle! Oba hlavní protagonisté splnili sen mnohým fanouškům a objevili se v jedné známé show! Jaké? Je to trochu nečekané.

Sešli se oba v celkem kuriózním pořadu – Ripleyho věřte nevěřte! Formát připomínající Guinessovu knihu rekordů, akorát na televizních obrazovkách. Pořad nemá žádnou stálou dějovou linku, ani obsazení. Výjimečný projekt, který dává, nebo se o to alespoň snaží, odpovědi na otázky: Co je možné a co naopak není. Zda jde o potenciální zázraky přírody, nebo podvrhy. Nebo jak moc jsou lidské schopnosti omezené. Zkrátka a dobře, jde o neobvyklé, překvapivé a dech vyrážející vynálezy, kaskadérské kousky a rekordy, prapodivná stvoření i bizarní fyzické deformace. Spousta věcí, které je možné v této show vidět, jsou matoucí a těžko vysvětlitelné náhody a jevy.

 

FOTO:  oficiální zdroj

Věřte tomu nebo ne, ale tento kuriózní pořad má už v pořadí již třetí relací se stejným názvem a námětem! Historicky úplně první série, inspirovaná sérií několika podivných novinových článků, se začala vysílat od 1. března 1949! Běžela v televizi pouze rok, než její představitel Robert Ripley zemřel na infarkt. Comeback se čtyřmi sériemi přišel mezi roky 1982 a 1986.
FOTO:  Nova.cz

A pak následovala odmlka. To už se blížil konec devadesátých let a v té době zářil na televizních obrazovkách herec Dean Cain. Kradl srdce milionům dívek po celém světě jako svůdník Rick ze seriálu Beverly Hills 90210 a občas zachránil svět jako Clark Kent v seriálu Superman. Díky jeho obrovské popularitě dostal nabídku stát se hlavním hostem druhého comebacku seriálu Ripleyho věřte nevěřte. A show se díky pohlednému moderátorovi stala hitem. K vidění jsou lidé s neuvěřitelnými schopnosti, Dean Cain sám přece jednoho ztvárnil. Společnost mu v pořadu dělá pohledná herečka Kelly Packard, hvězda seriálu Pobřežní hlídka a Krok za krokem.


Seriál plný neuvěřitelných záhad a kuriozit ze světa, kde slovo nemožné neexistuje, můžete sledovat každý den od 11:05 na Nova Action! a hned dva díly za sebou.
 

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Návrat legendárního Supermana: Jaký trik filmaři použili, aby oklamali filmové piráty? To se povedlo!

TOP 6: NEJ ZAJÍMAVOSTI! Nevěřili byste, že dnes již kultovní kousek byl inspirován reklamou na cereálie!

POZNÁTE TUTO KRÁSKU? Jako malá holčička strašila v těch nejděsivějších amerických hororech! 

SMAZANÁ SCÉNA: Věčná škoda! Tvůrci seriálu Přátelé museli změnit tento geniální skeč. VIDEO 

Sdílet

Nejnovější videa

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady