• TV Nova
  • 27 LET OD PRVNÍ ROLE: Jak se změnila sexbomba Monica Bellucci? Zub času se na ní podepsal!

27 LET OD PRVNÍ ROLE: Jak se změnila sexbomba Monica Bellucci? Zub času se na ní podepsal!

27 LET OD PRVNÍ ROLE: Jak se změnila sexbomba Monica Bellucci? Zub času se na ní podepsal!
Zdroj: oficiální zdroj

Kdo by neznal tuto žhavou aristokratickou italskou krásku? Monica Bellucci už téměř třicet let září v italských, francouzských a amerických velkofilmech a přesvědčuje celý svět, že skutečná krása není věkem nijak omezená!

Monica Bellucci se narodila 30. září 1964 v malé italské vesničce Cita di Castello. Když jí bylo osmnáct, opustila rodnou ves a nastoupila na studium práv na University of Perugia. Nechtěla být závislá na rodičích a aby si mohla zaplatit školné, začala se věnovat modelingu. Svět módy ji natolik okouzlil, že po roce odešla ze školy a začala se naplno věnovat kariéře modelky. Záhy si krásné brunety všimli filmaři...
 

V roce 1990 dostala svou první roli v italském filmu Briganti (Lupiči) a za dva roky ji oslovil slavný americký režisér Francis Ford Coppola s nabídkou role ve svémo novém filmu...

FOTO:  Archiv TV Nova

Která role to byla? A jak se dál vyvíjela její kariéra?

• Monica Bellucci je stálou múzou módní značky Dolce&Gabbana – jejich spolupráce trvá přes 26 let. Na počest slavné herečky společnost Dolce&Gabbana pojmenovala kolekci rtěnek.

• Do podvědomí diváků se dostala coby Drákulova nevěsta ve filmu Drákula režiséra Francise Forda Copolly z roku 1992. I přesto, že od natáčení tohoto kultovního snímku uběhlo již pětadvacet let, Monica Bellucci vypadá pořád skoro stejně, jako v legendárním hororu. Jak to jenom dělá? V obličeji jsou však strhané rysy znát... Postavu má ale stále luxusní, že?

FOTO:  Archiv TV Nova

• Monica Belucci má dvě dcery. Obě dvě vzešly z manželství s hercem Vincentem Casselem, který je o dva roky mladší, než Monica. Pár byl spolu devatenáct let (z toho čtrnáct let v oficiálním manželství) a rozvedl se v roce 2013.

• Monica Bellucci získala nominaci na řadů filmových cen, například na cenu MTV Movie Awards za nejlepší polibek nebo na Zlatý glóbus. V roce 2005 získala cenu Evropský zlatý glóbus jako nejlepší herečka.

Ve filmu o agentovi Jamesu Bondovi Spectre si zahrála po boku Daniela Craiga a stala se tak nejstarší bond girl v historii bondovek.

FOTO:  Archiv TV Nova

• Monica Bellucci naprosto dokonale mluví třemi jazyky – italsky (což je její mateřština), francouzsky a anglicky. Navíc trochu rozumí španělsky.

 • Od roku 2001 je Monica Bellucci tváří módního domu a klenotnictví Cartier.

• V roce 2004 se těhotná Monica Bellucci nechala vyfotit nahá pro časopis Vanity Fair na podporu protestu proti zákonu, který v silně katolické Itálii zakázal používat dárcovské sperma.

• Tvrdí o sobě, že jí nedělá problém svléknout si před kamerou – nahota jí prý přijde naprosto přirozená.


Ač je vidět, že nejlepší léta už má za sebou, stále vypadá na svůj věk neskutečně! Krásnou Monicu Bellucci můžete vidět ve filmu Čarodějův učeň, kde si zahrála čarodějnici, uvězněnou v kouzelné schránce. Pomůže hlavnímu hrdinovi čaroději Balthazarovi (Nicolas Cage) a jeho učni (Davovi) porazit zlou vědmu Morgánu, nebo se postaví na stranu Temna?

Galerie

 

Sledujte film Čarodějův učeň tuto sobotu v 20:20 na TV Nova nebo v repríze v neděli 28. května od 18:00 na Nova Cinema!


NEPŘEHLÉDNĚTE:

TO JE CHLAP! Charizmatický svůdce a bystrý detektiv Simon Baker už pět let nikde nehrál. Tušili jste proč?

POZNALI BYSTE JI? Takhle se za 30 let změnila hvězda Hříšného tance! Legendární Baby táhne na šedesát

 

Nova.cz
Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady