MEZI KLIENTY BYLA OBLÍBENÁ: Kateřina kradla na objednávku, odnesly to její děti. Co se stalo?

Příběh šestadvacetileté Kateřiny je opravdu drsný. Když nastupovala do výkonu trestu, musela mladá žena odložit dvě ze čtyř dětí do sociální péče. Za co byla odsouzená? A jak vzpomíná na to, když jí přišla do porodnice obsílka od soudu?

Přehrát poslední díl

„Když jsem chodila na školu, poznala sem partnera. A ten jel v perníku,“ začíná Kateřina svou zpověď na kameru. „Nechtěla jsem si dát, ale on mi řekl, že rodiče nic nepoznají, tak sem svolila. Hned napodruhý už sem si začala užívat nitrožilně a už to se mnou jelo z kopce.“

FOTO:  TV Nova

Ještě ve školních letech začala Kateřina krást, aby měla na svou pravidelnou dávku drog. S partnerem kradli všechno, od parfémů přes elektorniku až po motorky. Zboží pak nosili do zastaváren. Kateřina dokonce kradla na objednávku. Mezi klienty byla velmi oblíbená a žádaná, protože údajně dokázala sehnat vše, o co si řekli.
FOTO:  TV Nova

Když Kateřina porodila čtvrté dítě, přišla za ní do porodnice policie, aby jí doručila rozhodnutí o nástupu trestu. Žena se tak vzhledem k situaci rozhodla, že dvě ze svých dětí dá k adopci. Ty další mají v péči její rodiče.
FOTO:  TV Nova

Jak se Kateřině žije s vědomím, že se vzdala vlastních dětí? A čeho se bojí „tam venku“?
FOTO:  TV Nova

Zbytek smutného příběhu mladé Kateřiny se dozvíte v reportáži. Na dokument Holky pod zámkem se dívejte každou středu ve 21:35 na Nově!

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

CELÝ 2. DÍL: Příbuzní odsouzených žen promluvili! Má ještě dealerka Bobina u syna šanci? Tohle o ní ŘEKL!

V cele uviděla něco, na co NIKDY NEZAPOMENE: Z tohoto ŠOKU se Libuše dostávala hodně dlouho!

Sdílet

Nejnovější videa

Nestihli jste v TV

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady