• TV Nova
  • Roman Pedro Pascal a Besky Kardashian: Dvojčata světových celebrit!

Roman Pedro Pascal a Besky Kardashian: Dvojčata světových celebrit!

Matka příroda očividně nemá neomezenou fantazii. A tak se na světě najdou lidé, kteří sice žijí na opačných koncích planety, ale vypadají jako dvojčata. Našli jsme pro vás české verze světových celebrit, které jako by si navzájem z oka vypadli. Nebo máme snad použít terminus technicus generace Z a mileniálů „To je XY z Wishe“?

V minulé řadě soutěže MasterChef Česko mnoho diváků poukazovalo na nápadnou podobu Adama Willanta a Johnnyho Deppa. Ado, jak mu kamarádi říkají, si tak vysloužil přezdívku „Johnny Depp z Wishe“. A ta se na internetu hodně rychle ujala. Kdo další by mohl být na ulici zaměněn za slavnou světovou celebritu?

Johnny Depp a Adam Willant

​Soutěžícího z gastro show MasterChef Česko už jsme si představili na začátku. I vy musíte uznat, že podoba se tu skutečně nedá zapřít.

Johnny Depp, Adam Willant
Johnny Depp, Adam Willant  |  FOTO:  Profimedia / TV Nova

Pedro Pascal a Roman Staša

​Další soutěžící a posléze i vítěz MasterChefa Roman Staša vypadá jako Pedrovo dvojče. Alespoň mají tvůrci seriálu a hitu posledních dnů The Last of Us jistotu, že pokud by hlavního představitele zabili zombíci, dubléra shánět nemusí. Stačí zavolat na Barrandov do Snídaně.

A umí Roman Staša vařit? Přemek Forejt musel odpovědět pravdu. Více ve videu výše. 

Pedro Pascal, Roman Staša
Pedro Pascal, Roman Staša  |  FOTO:  Profimedia / TV Nova

Kim Kardashian a Besky

​A MasterChef do třetice: Kim Kardashian má velmi smyslné fotky, na kterých se rýsuje její krásná ženská silueta. To samé lze pozorovat u vítězky z roku 2021 Besky, která má i jako Kim dlouhé černé vlasy (alespoň do doby, než se Kim odbarvila) a plné rty. Radost pohledět! A to na obě dámy!

Kim Kardashian, Besky
Kim Kardashian, Besky  |  FOTO:  Instagram

Tom Cruise a Petr Pavel

​Už před zvolením nové hlavy státu se na internetu objevovaly různé koláže s Petrem Pavlem a slavným hollywoodským fešákem Tomem Cruisem. Mnohé komentáře (a to i ze zahraničí,) glosovaly tuto podobu slovy: „I really hope Czech Republic will vote Tom Cruise's dad as their president.“ Tedy: „Opravdu doufám, že Česká republika si zvolí otce Toma Cruise za svého prezidenta.“ Posuďte sami!

Tom Cruise, Petr Pavel
Tom Cruise, Petr Pavel  |  FOTO:  isifa.com / TV Nova

Julia Roberts a Hana Vagnerová

​Obě dámy mají široký úsměv. A pokud se říká u mužů, že zrají jako víno, tak v tomto případě to platí i u Julie a Hany.

Julia Roberts, Hana Vagnerová
Julia Roberts, Hana Vagnerová  |  FOTO:  Profimedia

Brigitte Bardot a Jana Brejchová

​Jana Brejchová byla už dávno označena za „českou Bardotku“. S francouzskou herečkou mají obě krásné blond vlasy a velké oči. Není to ale jen vzhled, co mají společného, Brigitte i Jana ani jedna neměla příliš štěstí v lásce.

Brigitte Bardot, Jana Brejchová
Brigitte Bardot, Jana Brejchová  |  FOTO:  Profimedia / TV Nova

Co na to říkáte vy?

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady