• TV Nova
  • Selena Gomez, Miley Cyrus nebo Zendaya: Jaká pravidla musely dodržovat jako hvězdy Disney Channelu?

Selena Gomez, Miley Cyrus nebo Zendaya: Jaká pravidla musely dodržovat jako hvězdy Disney Channelu?

Mnoho celebrit začínalo už v dětském věku na stanici Disney Channel. I když jim to přineslo velkou popularitu, vybralo si to svou daň. Například se společností podepsaly kontrakt na příliš dlouhou dobu, musely dodržovat jejich velmi striktní pravidla nebo se už nikdy tak úplně nezbavily nálepky hvězdičky z Disney Channelu.

Některé z celebrit o tom mluví otevřeně, jiné se k tomu raději příliš nevyjadřují. Co nesměla Selena Gomez říkat na veřejnosti? Proč Miley Cyrus málem zůstala Hannah Montanou? A za jakou „opovážlivost“ na pláži málem dostala vyhazov Bella Thorne?

Selena Gomez

Jedna z nejúspěšnějších zpěvaček současnosti, Selena Gomez, začínala na této stanici jako Alex Russo v seriálu Kouzelníci z Waverly a následně se alespoň na chvíli objevila v řadě dalších. Zpětně o tomto období ale nemluví úplně s láskou. „Ve velmi mladém věku jsem upsala svůj život této společnosti a nevěděla jsem, co dělám,“ okomentovala to Selena, kterou citoval časopis US Weekly.

Selena Gomez.
Selena Gomez.  |  FOTO:  Profimedia

Svěřila se také s tím, že rozhodně nebyla divoké dítě, ale stejně se musela řídit velkým množstvím pravidel, která stanovila televizní stanice. „Musela jsem si například dávat pozor, abych před nikým neřekla: ‚Co to sakra je?'“ prozradila časopisu Vanity Fair. Navíc na ni byl neustále vyvíjen tlak, aby byla za každých okolností dokonalým vzorem pro ostatní dospívající dívky. I když se za svou minulost nestydí, cítí se od ní už být osvobozená a chce i nadále jít svou vlastní cestou.

Miley Cyrus

Za hodnou holčičku byla dlouhé roky taky Miley Cyrus v seriálu Hannah Montana. V něm se dokonce používá její pravé jméno, což znamenalo, že Disney Channel k němu měl veškerá práva. Naštěstí si to její matka brzy uvědomila a najala si právníka, aby to napravil. Kdyby se tak nestalo, kdo ví, kde by slavná zpěvačka byla teď? Možná navždy Hannah Montanou…

Miley Cyrus.
Miley Cyrus ve videoklipu k písni Flowers.  |  FOTO:  Profimedia

Každopádně po skončení seriálu měla zpěvačka hodně velkou potřebu se z této škatulky vymanit. Konečně se mohla oblékat tak, jak se jí zlíbí, sdílet na sociálních sítích to, co sama chce, a říkat a dělat všechno, co ji zrovna napadne. Když se tedy začala objevovat nakrátko ostříhaná, ve vyzývavých kostýmech a s připínacím penisem, vyděsila tím dost svých fanoušků. Ale našla tím sama sebe a dnes už si ji nikdo nespojuje s tou roztomilou holčičkou.

Demi Lovato

Stanice všechny své dětské hvězdy nabádá k tomu, aby se rozvíjely ve zpěvu. Chytlavé melodie jsou často totiž zárukou úspěchu jejich projektů. Není se proto čemu divit, že se pěvecká kariéra rozjela i Demi Lovato, která se v šestnácti letech poprvé objevila ve filmu Camp Rock po boku bratrů Jonasových. Pokud si ale myslíte, že si mohli zpívat, o čemkoliv jen chtěli, tak se mýlíte. Všechny písně musí být pozitivní a nesmí vyvolávat žádnou kontroverzi.

Demi Lovato.
Demi Lovato.  |  FOTO:  Profimedia

Už v osmnácti letech se začala Demi Lovato potýkat s psychickými problémy, byla závislá na drogách a alkoholu, trpěla bulimií a sebepoškozovala se. I když je ve světě hudby úspěšná, se svými vnitřními démony bojuje střídavě dodnes.

Zendaya

Jednou z mála celebrit ze stáje Disney Channel, která se nepotýká s žádnými potížemi, je Zendaya. Ta už v roce 2010 zářila v seriálu Na parket!, kde ztvárnila tanečnici Rocky Blue, a později byla v dalším s názvem Tajný život K.C.

Zendaya
Zendaya  |  FOTO:  Profimedia

Když se řekne její jméno, jen málokdo si ji ale s nimi ještě spojí. I když jí je teprve šestadvacet, už dávno se lidem zapsala do paměti jinými projekty. Stala se například ústřední postavou dramatického seriálu Euforie, za který získala Zlatý glóbus. Navíc je partnerkou Spider-Mana – té postavy ve filmech i herce Tom Hollanda, který ho hraje. Zahrála si také ve velkofilmu Duna.

Bella Thorne

Zendaya nebyla jediná, koho proslavil seriál Na parket! Její nejlepší kamarádkou v něm byla herečka Bella Thorne. Ta teprve nedávno prozradila, kvůli jaké drobnosti dostala z televizní stanice málem vyhazov.

Bella Thorne.
Bella Thorne.  |  FOTO:  YouTube.com

Když jí bylo čtrnáct, vyšla si jednou na pláž ve dvojdílných plavkách s řetízkem kolem těla, který jí doporučila stylistka. Nějaký fanoušek ji takto vyfotil a následně se její fotka objevila ve všech médiích. Kvůli tomu se spustila lavina komentářů ve smyslu, že se na svůj věk obléká až moc sexy. Disney Channel na ni potom velmi tlačil a dostala upozornění, aby si na to dávala pozor a příště šla na pláž raději v chlapeckých šortkách a volném tričku.

Film LOL(a) s Miley Cyrus v hlavní roli sleduje na Voyo!

Sdílet
  • #Selena Gomez
  • #Bella Thorne
  • #Demi Lovato

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady