Rozchází se Lucka Vondráčková?

Rozchází se Lucka Vondráčková?

Odhalíme vám, čím v současnosti žije kuchař Jiří Babica, dozvíte se, jak je to s rozchodem Lucie Vondráčkové, a nakonec navštívíme zákulisí show „I love Česko“.

Přehrát video


Lucie Vondráčková si v Přísně tajném posteskla nad tím, jak vzájemnou zaneprázdněností trpí její vztah s krasobruslařem Tomášem Vernerem, a zároveň tím vyvrátila zvěsti o jejich rozchodu. Poté jsme se vydali za Michalem Davidem, který nám zase vysvětlil, proč byl na pohřbu Václava Kočky a jaké vazby ho pojí k této kontroverzní rodině. Dále nám ukázal svůj nový dům za dvacet milionů, kde má nejen vlastní nahrávací studio, ale i vlastní bar a hernu.

S kamerou jsme byli v zákulisí při natáčení pořadu "I love Česko". Co se dělo v situacích, které diváci v pořadu neviděli? A čeho se celebrity před vědomostní soutěží nejvíce bály?

Míša Ochotská, hvězda seriálu Pojištovna štěstí, zažila velké drama na superluxusním zaoceánském parníku. Co přesně se na lodi dělo, jste mohli vidět pouze v Přísně tajné!

Náš štáb se vydal do soukromí nového idolu českých žen, kterým je kuchař Jiří Babica. Ten nám prozradil, že ho v současnosti živí obchod s lyžemi, ale také recept na spokojené manželství.

A úplně na závěr jsme zavítali na křest kalendáře Miss World Taťány kuchařové, který křtil Karel Gott. Takovou událost si nemohla nechat ujít pěkná řádka celebrit – poprvé od porodu se na veřejnosti ukázala misska Helena Houdová a nebo sporťačka Jana Adamcová, která nám prozradila, jaké komplikace potkaly její mateřství.

 

Sdílet

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady