SILNÉ PŘÍBĚHY A EMOCE: Proč se tyto ženy dostaly na dno? Může se to stát i vám!

SILNÉ PŘÍBĚHY A EMOCE: Proč se tyto ženy dostaly na dno? Může se to stát i vám!
Zdroj: TV Nova

Tyhle holky porušily zákon a teď za to pykají ve věznicích s přísnými pravidly, které rozhodně není dobré porušovat! Jaké příběhy během sedmidílné dokumentární série Holky pod zámkem uvidíte? Pořad startuje už 10. 5. !

LIBUŠE, 56 let

Libuše si odpykává osm let a jedenáct měsíců za finanční podvody. Je pracovně nezařaditelná, vyšívá, plete, dělá košíky z novin. Moc toho nenaspí – sotva pět hodin denně, pak celý den něco tvoří. Trest si odpykává na oddělení s poruchami duševními a poruchami chování. Nemá ráda velký kolektiv, má naopak ráda svůj klid. Libuše sedí za mřížemi věznice Opava. V cele s ní sedí žena, kterou Libuše doslova udržuje při životě! Jak?

FOTO:  TV Nova

MICHAELA, 46 let

Vysokoškolačka a majitelka několika e-shopů Michaela si ve vězeňském zařízení odpykává patnáct měsíců za svého partnera. Pro Míšu je nejhorší, že každý den ve věznici je stejný. Ničím nevybočuje ze stereotypu. Odsouzeným nezbývá než čekat na propuštění. Jak to s Míšou bude dál? A jak se k celé situaci staví její přítel?

FOTO:  TV Nova

BOBINA, 62 let

Bobina je za mřížemi na celých dvanáct let za distribuci a výrobu drog. Sama říká, že venku byla pořádný zmetek. Nejtěžší je pro ni odloučení od rodiny a to, že nevidí vnučky. Má jednoho syna, který matčinými činy hodně trpěl. Na to, co o svém dětství v domácnosti s drogovou deelerkou říká, se dívejte v dokumentu Holky pod zámkem II. 

FOTO:  TV Nova

V dokumentární sérii sedmi exkluzivních dílu uvidíte ale ještě mnohem víc! Za co se do vězení dostala mladičká Hanka? A jaký trest si odpykává krásná Indi?

Na první díl se dívejte už ve středu 10. 5. ve 21:35 na Nově!

ČTĚTE TAKÉ:

VŠECHNY ODSOUZENÉ SEM CHTĚJÍ: Čím je věznice ve Velkých Přílepech tak výjimečná?

HROZBA JMÉNEM DÍRA. Podívejte se na místo, které děsí všechny zlobivé ženy

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady