Ryan Gosling a Emma Stone opět spolu? Z La La Landu se stane muzikál na Broadwayi!

Muzikálový snímek La La Land z roku 2016 si zamilovaly miliony fanoušků po celém světě. Navázal tak například na úspěch filmové Pomády, Moulin Rouge a řady dalších. Teď se po sedmi letech dočká vlastního muzikálového zpracování na Broadwayi!

Ve filmu La La Land zářili v hlavních rolích Ryan Gosling a Emma Stone. Klasický milostný román díky nim získal úplně novou podobu. Jejich postavy jazzového hudebníka Sebastiana a herečky Mii svede dohromady společná touha dělat to, co milují. Nakonec jsou to ale právě jejich sny, které jejich křehký vztah naruší.

Úspěch La La Landu

Film La La Land se stal neuvěřitelným hitem! Celosvětově vydělal v kinech podle The Guardian přes 470 milionů dolarů. Navíc získal rovnou šest Oscarů – konkrétně za nejlepší herečku v hlavní roli, režii, kameru, hudbu, výpravu a původní píseň. Díky tomu se stal nadčasovým a uznávaným kulturním milníkem.

La La Land
Ryan Gosling a Emma Stone ve filmu La La Land.  |  FOTO:  TV Nova

Muzikál

V připravovaném muzikále by měla zaznít hudba od skladatele Justina Hurwitze s texty od Benje Paseka a Justina Paula, která okouzlila diváky už ve filmu. Skladby jako City of Stars a Someone in the Crowd se nesmazatelně zapsaly do hudební historie.

Ryan Gosling a Emma Stone

Pro potřeby divadla scénář přepsali Ayad Akhtar a Matthew Decker. Ukočírovat by je měl divadelní režisér Bartlett Sher, který už má za sebou řadu úspěšných děl. Zatím se ale stále neví to nejpodstatnější. Kdo ztvární hlavní role? Na to si budou muset příznivci ještě chvíli počkat. S největší pravděpodobností to ale Ryan Gosling a Emma Stone bohužel nebudou, protože jsou to převážně filmoví herci.

La La Land
Emma Stone a Ryan Gosling ve filmu La La Land.  |  FOTO:  TV Nova

Další kapitola

Producentem původního filmu byl Marc Platt, který se podílí i na přípravě muzikálu. „Jsem nadšený, že se můžeme znovu spojit se společností Lionsgate a neuvěřitelným týmem, který stojí za filmem La La Land a adaptovat ho pro broadwayské jeviště, což je další vzrušující kapitola v jeho vývoji,“ stálo v jeho prohlášení, které citoval web Just Jared. Letos se na stejných divadelních prknech objevily už další muzikály podle filmových hitů – například Pí a jeho život či Návrat do budoucnosti.

Galerie

Snímek La La Land sledujte na Voyo!

Sdílet
  • #Ryan Gosling
  • #Emma Stone

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady