Ashton Kutcher a Reese Witherspoon porušili tabu! Jaký trapas způsobili na červeném koberci?

Hollywoodské hvězdy při premiérách na červeném koberci obvykle září na všechny strany. Ne vždy to ale vyjde úplně podle představ. A pak to vypadá dost komicky. Přesně to se stalo Reese Witherspoon a Ashtonu Kutcherovi na premiéře jejich nového filmu.

Proč si z jejich společných fotek dělala legraci i Mila Kunis? A jaký trapas se stal Ashtonu Kutcherovi na jedné karaoke party?

U tebe nebo u mě?

V novém filmu U tebe nebo u mě? si Reese Witherspoon a Ashton Kutcher zahrají dlouholeté kamarády. Zatímco Debbie je v Los Angeles mámou na plný úvazek, Peter si užívá svobodný život v New Yorku. Aby si Debbie odpočinula, prohodí si na týden role. Ona po dlouhé době vyrazí na rande s mužem, kterého právě potkala, ale Peter si začne uvědomovat, že k ní cítí hlubší city než jen přátelství… 

Reese Witherspoon a Ashton Kutcher
Reese Witherspoon a Ashton Kutcher  |  FOTO:  Profimedia

Premiéra

Na premiéře bylo vidět, že si herci velmi rozumí i ve skutečnosti. Oba měli dobrou náladou a navzájem se rozesmívali. To způsobilo to, že na fotkách nemají obvyklé profesionální pózy jako řada jejich hereckých kolegů. Na některých se kření od ucha k uchu nebo se zaklání smíchy. Celkem vtipně působí i jejich výškový rozdíl. Když chtěl vysoký Ashton něco Reese pošeptat, musel se k ní hodně sklonit.

Osudný e-mail

Posměšků se dočkali i od manželky Ashtona Kutchera Mily Kunis. Reese Witherspoon v rozhovoru pro pořad Today, který citoval web Mirror, dokonce prozradila, že od ní obdržela vtipný e-mail. Vy dva spolu na červeném koberci vypadáte tak trapně, stálo v něm. Vše to bylo myšleno v žertu a představitelka pravé blondýnky se přiznala k tomu, že Milu ráda poznala i mimo obrazovku.

Reese Witherspoon a Ashton Kutcher
Reese Witherspoon a Ashton Kutcher  |  FOTO:  Profimedia

Tenhle e-mail byl totiž už jen vyvrcholením jejich vzájemného škádlení během celého natáčení. Vždy, když si Ashton vzal na place nějaký legrační outfit, ho Reese vyfotila a poslala to jeho manželce. Během rozhovoru ale Reese nezapomněla pochválit ani jeho herecké schopnosti. On je tak profesionální. Je to ten nejzábavnější chlap. Je to takový blázen, užili jsme si spolu hodně legrace, rozplývala se.

Vtipálek Ashton

To, že je Ashton pohodář se smyslem pro humor, dokazuje neustále. V jednom rozhovoru pro časopis People, který citoval web Mirror, hodnotil spolupráci se svou kolegyní. S Reese si můžu povídat o čemkoliv –⁠ herectví, podnikání, dětech, médiích, fotbale, vždycky je ve hře,” pronesl tehdy Ashton, který je pro každou legraci. 

Trapas s Harrym Stylesem

Na začátku měsíce se zase musel veřejně omluvit Harrymu Stylesovi. Když ho poprvé potkal na karaoke party své sousedky, chválil ho, že je v karaoke zpěvu fakt dobrý. Až později mu ostatní prozradili, že vysekl poklonu jednomu z nejznámějších zpěváků současnosti.

Reese Witherspoon a Ashton Kutcher
Reese Witherspoon a Ashton Kutcher  |  FOTO:  Profimedia

Ashtona Kutchera můžete vidět v seriálu Dva a půl chlapa na Nova Fun. Nebo si s ním můžete pustit filmy Jobs a Samec, které najdete na Voyo.

Reese Witherspoon na Voyo najdete ve filmech Který je ten pravý? a Cena svobody.

Milu Kunis zase můžete najít na Voyo ve filmu Pokrevní pouto.

Sdílet
  • #Ashton Kutcher
  • #Reese Witherspoon
  • #Mila Kunis

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady