TYHLE HOLKY NEJSOU ŽÁDNÍ ANDÍLCI: Kamery odkryly drsné prostředí ženských věznic

Exkluzivní dokumentární série přímo ze tří ženských věznic odhalí divákům drsné prostředí, ve kterém si odsouzené ženy odpykávají své tresty. Co udělaly? Jak tady tráví svůj čas? A jak se pak vracejí do běžného života? To všechno uvidíte už brzy na Nově!

Už ve středu 10. května odvysílá televize Nova premiérový díl dokumentární série Holky pod zámkem. Odhaluje pohled do soukromí a duší žen, které si odpykávají trest v ženských věznicích ve Světlé nad Sázavou, Opavě a Velkých Přílepech.
 

FOTO:  TV Nova


V jednotlivých dílech se diváci dozvědí, co dostalo ženy za mříže a jak se dívají na své trestné činy dnes. Díky štábu diváci nahlédnou do režimu ženských věznic i do nepsaných pravidel přežití. Jak se se situací vyrovnává jejich nejbližší okolí a co budou dělat, až je propustí?
 

FOTO:  TV Nova


"Jsou to tragické příběhy zničených životů, kde společným jmenovatelem bývá špatné rodinné zázemí a drogy. Ale máme tam i příběh vysokoškolačky, která byla účastnicí automobilové nehody, při které zemřel člověk. A to je pro mě nejsilnější příběh, je to něco, co se může stát komukoli a kdykoli. Tenhle příběh je ještě o to zajímavější, že to vypadá, že byla odsouzena za čin, který neudělala,“ dodala výkonná producentka projektu Tereza Krejčí.
 

FOTO:  TV Nova


PODÍVEJTE SE  na video ukázku!
Těmhle holkám štěstíčko tam venku moc nepřálo. Jak se  se svým osudem za mřížemi vyrovnávají?
 

FOTO:  TV Nova


Na holky pod zámkem II se dívejte už 10. května od 21:35 na Nově!


ČTĚTE TAKÉ:

GALERIE: Unikátní dokument odhaluje pravidla přežití v ženských věznicích!

HOLKY POD ZÁMKEM: Podívejte se na video, které odhaluje drsné pozadí života v ženské věznici

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady