• TV Nova
  • Madonna jako hlavička z LEGA: Jaké plastiky podle odborníků podstoupila?

Madonna jako hlavička z LEGA: Jaké plastiky podle odborníků podstoupila?

Trávník u souseda vypadá vždy zelenější, plastika na Instagramu zase o něco snesitelnější. Přestože hudební legenda Madonna pravidelně přidává na sociální sítě své selfies, její vystoupení na předávání cen Grammy veřejnost šokovalo. Naživo totiž její obličej vypadá podle některých hlasů ještě hůř než v nočních můrách.

Podle odborníků už její plastičtí chirurgové překračují vlastní etické zásady a bývalou modlu přirozené krásy a zdravého životního stylu dál hyzdí přehnanými výplněmi. Madonně, které vždy záleželo na tom, aby se lidem kolem líbila, přitom podobná kritika nemůže být příjemná. A to ji navíc čeká dlouho očekávaná tour jejích největších hitů.

Madonna

​Jen co se čtyřiašedesátiletá královna popu objevila na pódiu, řadě diváků doslova spadla čelist. A rozhodně za to nemohl její motivační projev, který věnovala všem rebelům v šoubyznysu.

Madonna na Grammy 2023 šokovala fanoušky svým nepřirozeným vzhledem.  |  FOTO:  Profimedia

Těžko říct, zda její slova k divákům přes její vzezření vůbec doputovala. Vzhledem k reakcím diváků zřejmě spíše ne.

FOTO:  Profimedia

Smršť hejtů 

Britský moderátor Piers Morgan se ve spojitosti s Madonnou nechal na svém Twitteru slyšet: „Myslel jsem, že Halloween byl v říjnu.“ 

A překvapivě šlo o jeden z nejmilejších komentářů. Fanoušci dále napsali:

Madonna vypadá jako něco, co po čtyřech vyleze z obrazovky vaší televize a pak otočí hlavu o 180 stupňů, aby se na vás mohla podívat.“ @filmzadanas

„Madonna vypadá jako figurka z LEGO vesničky.“ @RollingRedRoads

„Vypadá to, že byste mohli obličej Madonny propíchnout špendlíkem.“ @joejpaige

Zdroj: Giphy.com

Etické hranice

Jaké plastické operace Madonna postoupila? Podle doktorky Leslie Stevens jde především o výplně v oblasti tváře a čelistí, které jsou buď syntetické, nebo se skládají z vlastního tuku. Podlé ní je zjevné, že si nechala také nadzvednout obočí, ale také nadzvednout a přifouknout rty. Jak sdělila pro server New York Post, chirurgové, kteří na Madonně operace stále provádějí, prý už překračují vlastní etické hranice, které by měl každý doktor mít.

Galerie

Jako by pannou byla... i v šedesáti

Madonna si vždy zakládala na svém vzhledu. Ať už šlo je rebelský styl let osmdesátých nebo vysportované období let nultých. Není proto pochyb, že jí komentáře na její šokující vzhled musí zraňovat. 

​Její celosvětová tour začne už v červenci letošního roku. A je pravděpodobné, že Madonna publikum šokuje nejen rozsahem svých vokálů, ale také obvodem vlastní hlavy.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady