Pozvání na rande i ztrapňování dětí: Jak se Jonas Brothers rozjeli při děkovné řeči?

Bratři Kevin, Joe a Nick tvoří populární kapelu Jonas Brothers. I když se jejich skupina na nějaký čas rozpadla, nakonec překonali všechny neshody a začali spolu po letech opět koncertovat. Podařilo se jim zapsat se do historie, protože si vysloužili vlastní hvězdu na hollywoodském chodníku slávy!

Slavnostní ceremoniál se uskutečnil v pondělí 30. ledna v Los Angeles. Podpořit je přišla celá jejich početná rodina. Jakou radostnou novinu bratři při této příležitosti oznámili? A jak Joe Jonas během děkovné řeči flirtoval se svou manželkou Sophie Turner?

Velká rodina

Pro bratry je velmi důležité rodinné zázemí. Na akci proto dorazili nejen jejich rodiče a méně známý bratr Frankie, ale také jejich manželky Priyanka Chopra, Sophie Turner a Danielle Jonas. Přítomny byly i Kevinovy dcery Valentina a Alena i Nickova malá dcera Malti. Jediný Joe nechal své dvě dcery doma. Protože žádný z nich nemá syna, zatím to vypadá, že tradici rodinné kapely za ně v budoucnu budou muset převzít jejich dcery.

Kevin Jonas, Nick Jonas a Joe Jonas
Kevin Jonas, Nick Jonas a Joe Jonas s rodinami na Hollywoodském chodníku slávy  |  FOTO:  Profimedia

Dojemné poděkování

Ani jeden z nich si při této slavnostní události nenechal ujít příležitost poděkovat rodičům, přátelům i fanouškům za tento úspěch. Speciální pozornost pak každý věnoval své manželce. „Má krásná ženo Danielle, tolik tě miluji a bez tebe bych to nedokázal,“ rozplýval se při projevu nejstarší Kevin, kterého citoval web ABC News.

@keltieknight Joe Jonas thanks his kids, Sophie and his brothers at The Jonas Brothers Hollwood walk of fame ceremony ❤️❤️ #adorable #jonasbrothers #sophieturner #hollywoodwalkoffame #rememberthis ♬ Hesitate - Jonas Brothers

Pozvání na rande

Jako další se ujal slova Joe, který nejdříve pozdravil své děti doma. „Táta vás miluje nade vše,“ vzkázal jim. Potom poděkoval své manželka Sophie Turner, která se proslavila jako Sansa Stark v seriálu Hra o trůny, za to, že je jeho „partnerkou ve zločinu“. Neodpustil si ani vtip, kdy ji během projevu rovnou pozval na rande.

Jonas Brothers
Jonas Brothers na Hollywoodském chodníku slávy  |  FOTO:  Profimedia

Ztrapňování dětí

Svou o deset let starší manželku Priyanku Chopru chválil také nejmladší Nick. „Jsi klidná i bláznivá, skála v bouři a já miluji, že jsem s tebou ženatý,“ vyznal veřejně své city. Potom se obrátil i ke své roční dceři, která se vůbec poprvé objevila na veřejnosti. „Malti Marie, nemůžu se dočkat, až se sem s tebou za patnáct let vrátím a ztrapním tě před tvými přáteli,“ zavtipkoval na závěr.

Rozpad a návrat kapely

Když se v roce 2013 jejich kapela rozpadla, oplakalo to mnoho fanoušků. Zatímco Nick a Joe se pokoušeli rozjet vlastní sólovou kariéru, nejstarší Kevin založil stavební firmu a působil v marketingu. Na hudební scénu se společně vrátili v roce 2018. Jejich nová píseň Sucker se okamžitě stala hitem a následovaly další. Fanoušci se nemusí bát, že by to tím skončilo, protože bratři mají velké plány. Po všech proslovech na akci oznámili, že se chystají vydat nové album, které má spatřit světlo světa 5. května!

Kevin Jonas, Nick Jonas a Joe Jonas
Kevin Jonas, Nick Jonas a Joe Jonas na Hollywoodském chodníku slávy  |  FOTO:  Profimedia

Nicka Jonase sledujte ve filmu Chaos, který najdete na Voyo!

Sdílet

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady