VIDEO: Jak se dostaly do vězení? Tyto ženy si prožily, co by nechtěl zažít nikdo!

Podívejte se na první záběry z druhé řady Holek pod zámkem, unikátního dokumentu, který dává nahlédnout za zamčené dveře ženských věznic. Jak se tam dostaly? A jaká jsou pravidla přežití? To vše se dozvíte již brzy!

Už ve středu 10. května odvysílá televize Nova premiérový díl dokumentární série Holky pod zámkem. Série odhaluje pohled do soukromí a duší žen, které si odpykávají trest v ženských věznicích ve Světlé nad Sázavou, Opavě a Velkých Přílepech. V jednotlivých dílech se diváci dozvědí, co dostalo ženy za mříže a jak se dívají na své trestné činy dnes. Díky štábu diváci nahlédnou do režimu ženských věznic i nepsaných pravidel přežití. Jak se se situací vyrovnává jejich nejbližší okolí a co budou dělat, až je propustí?

 

„V každém příběhu, který jsme natáčeli, se vás něco dotkne. Žena, která sedí potřetí, se vám svěří, že byla v mládí zneužívána vlastním otcem. Vidíte krásnou holku, které je 20, vyrůstala v normální rodině a život jí zničily drogy, ke kterým se přes přítele dostala ve 14 letech. Mladá holka, které doma její máma vychovává její 2 děti a další 2 mladší dala k adopci.!

 

"Jsou to tragické příběhy zničených životů, kde společným jmenovatelem bývá špatné rodinné zázemí a drogy. Ale máme tam i příběh vysokoškolačky, která byla účastnicí automobilové nehody, při které zemřel člověk. A to je pro mě nejsilnější příběh, je to něco, co se může stát komukoli a kdykoli. Tenhle příběh je ještě o to zajímavější, že to vypadá, že byla odsouzena za čin, který neudělala,“ dodala výkonná producentka projektu Tereza Krejčí.


Galerie


Hned v prvním díle se diváci detailněji seznámí s životním příběhem ženy, která na sebe vzala vinu svého přítele, který na přechodu pro chodce srazil starého muže. Zdánlivě lehká nehoda však měla nedozírné následky a ovlivnila mnoho životů. Jak se se svou vinou vyrovná dobře situovaná žena, která se náhle musí začlenit do vězeňské skupiny, a mnoho dalších strhujících příběhů uvidí diváci v nové dokumentární sérii.

 

Ve středu 10. května ve 21.35 odstartuje na TV Nova premiérová dokumentární série Holky pod zámkem!


NEPŘEHLÉDNĚTE:
GALERIE: Unikátní dokument odhaluje pravidla přežití v ženských věznicích!

Sdílet

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady