Velké přiznání Katy Perry! Proč odsoudila hudbu Billie Eilish?

Katy Perry učinila jedno velké přiznání, které se týká populární zpěvačky Billie Eilish. Když poprvé slyšela její hudbu, nijak zvlášť ji neuchvátila a odmítla s ní spolupracovat. V současnosti přiznává, že šlo o obrovskou chybu. Jak nelichotivě se kdysi Katy Perry vyjádřila k její hudbě?

I když jste slavná zpěvačka a máte na kontě mnoho úspěšných hitů, ještě to neznamená, že se vyznáte ve všem. Katy Perry například přehlédla talent začínající Billie Eilish, která má v pouhých jednadvaceti letech na kontě už řadu ocenění a miliony fanoušků po celém světě.

Ocean Eyes

V roce 2016 se ke Katy Perry dostala nahrávka Ocean Eyes, se kterou ke konci roku tehdy začínající zpěvačka Billie Eilish prorazila. V té době se ale jednalo o zcela neznámou interpretku. Píseň tehdy Katy přišla na e-mail od jedné její kamarádky, která jí psala, že by si přála, aby s ní začali spolupracovat. 

Nudná Billie Eilish

Během rozhovoru na rozhlasové stanici KIIS FM se slavná zpěvačka přiznala k tomu, jak tehdy zareagovala: Byla to jen blonďatá holka a já si říkala: Hm, nuda,'“ okomentovala to Katy Perry, kterou citoval web Mirror. Velká chyba, obrovská chyba, dodává zpětně. Potom ještě se smíchem zažertovala: Hlavně, ať se to nedostane na internet.

@1027kiisfm #KatyPerry tells the story of first hearing #BillieEilish’s Ocean Eyes! ? #oceaneyes #oceaneyesbillieeilish #katyperryfan #losangeles ♬ original sound - 102.7 KIIS FM

Hvězdná kariéra

Kdyby se tím tenkrát Billie Eilish nechala odradit, přišel by svět o obrovský talent. Od raketového startu své kariéry získala zpěvačka velké množství ocenění. Například je držitelkou Zlatého glóbusu a Oscara za píseň No Time To Die, která se stala ústřední skladbou filmu o legendárním Jamesi Bondovi v podání Daniela Craiga. 

Je také nejmladší zpěvačkou v historii, která byla hlavní hvězdou jednoho z největších hudebních festivalů na světě v Glastonbury. A určitě ji čeká ještě mnoho dalších úspěchů a Katy Perry bude ještě ráda, pokud s ní někdy v budoucnu bude chtít nazpívat nějaký duet. Mezi zpěvačkami naštěstí panují velmi dobré vztahy, takže něco takového není vyloučené.

Píseň All the Good Girls go to hell od Billie Eilish jste mohli v podání Andrey Kalousové sledovat také v pořadu Tvoje tvář má známý hlas. Celé díly najdete na Voyo!

Sdílet

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady