• TV Nova
  • Hledá se nový James Bond! Jak si podle sázkařů stojí Harry Styles, Idris Elba nebo Henry Cavill?

Hledá se nový James Bond! Jak si podle sázkařů stojí Harry Styles, Idris Elba nebo Henry Cavill?

Celý svět napjatě očekává, kdo se stane příštím Jamesem Bondem. Ve hře je skutečně velké množství herců. Do tipování se zapojily i sázkové kanceláře, které odhalily třináct nejlepších kandidátů na roli agenta 007. Kdo má nejvyšší kurz? A kdo sesadil z prvního místa herce ze seriálu Bridgertonovi?

Daniel Craig ukončil svou kariéru britského tajného agenta filmem Není čas zemřít v roce 2021. Od té doby se hledá nová hvězda, která by roli převzala. Podle kolujících zvěstí to vypadá, že už se pomalu schyluje k finálnímu rozhodnutí. Web Just Jared zveřejnil seznam třinácti herců, kteří mají podle sázkových kanceláří největší šanci stát se dalším Jamesem Bondem.

13. Harry Styles

Mnoho fanynek bude nejspíš ronit slzy smutku, ale na posledním místě se umístil populární anglický zpěvák a herec Harry Styles. Jeho aktuální kurz je 66:1, takže nemá moc velkou pravděpodobnost na to, že se stane dalším agentem 007. Pořád ale lepší být nominován než se vůbec nezúčastnit.

Harry Styles
Harry Styles pózuje na červeném koberci.  |  FOTO:  Profimedia

12. Aidan Turner

O něco vyšší šanci s kurzem 25:1 má herec Aidan Turner. I když si možná myslíte, že jste o něm nikdy neslyšeli, opak je pravdou. Získal si srdce mnoha diváků působením v historickém seriálu Poldark a taky hrál ve všech dílech fantasy série Hobit. Vnést do bondovek opět trochu irského šarmu by nemuselo být na škodu, s Piercem Brosnanem to naposledy dopadlo dost dobře.

Poldark.
Aidan Turner v seriálu Poldark.  |  FOTO:  TV Nova

11. Jonathan Bailey

Na dalším místě s kurzem 20:1 je anglický herec Jonathan Bailey, který se nejvíce proslavil rolí Anthonyho v romantickém seriálu Bridgertonovi. To ale rozhodně nebylo poprvé, co se objevil před kamerou, protože hraje už od velmi útlého věku. Ale těžko říct, jestli by obsazení homosexuála i v dnešní době nevyvolalo vlnu nevole od zarytých fanoušků série.

Jonathan Bailey
Jonathan Bailey  |  FOTO:  Profimedia

10. Idris Elba

V první desítce se umístil anglický herec Idris Elba, jehož kurz je 16:1. I když by se jako James Bond mnoha fanynkám určitě zamlouval, minulý rok oslavil padesáté narozeniny a tvůrci bondovek dali několikrát jasně najevo, že hledají spíše mladší kandidáty, aby jim ten pracně vybraný agent taky nějakou dobu vydržel.

Idris Elba
Idris Elba  |  FOTO:  Profimedia

9. Richard Madden

Úplně stejně jako Idris Elba si stojí skotský herec Richard Madden. Ten si získal přízeň jako Robb Stark v seriálu Hra o trůny. Na jeho odchod z něj nejspíš diváci, kteří to viděli, už nikdy v životě nezapomenou. V roli Jamese Bonda by mohl navázat na legendárního Seana Conneryho, který stejně jako on pocházel ze Skotska.

Richard Madden
Richard Madden  |  FOTO:  Profimedia

8. Dan Stevens

Předstih před nimi nemá ani anglický herec Dan Stevens. Nejvíce utkvěl lidem v paměti díky roli v seriálu Panství Downton a zahrál si také zvíře v hrané adaptaci klasické animované pohádky Kráska a zvíře po boku Emmy Watson.

Kráska a zvíře.
Dan Stevens a Emma Watson ve filmu Kráska a zvíře.  |  FOTO:  Nova.cz

7. Chiwetel Ejiofor

Náskok má před nimi britský herec Chiwetel Ejiofor, který má kurz 12:1. Objevil se ve spoustě kvalitních filmů, stačí zmínit třeba thriller Potomci lidí, životopisné drama 12 let v řetězech nebo drama Chlapec, který spoutal vítr, v němž nejenom hrál, ale také stojí za scénářem i režií. Minulý rok ale oslavil 45. narozeniny, takže nepatří mezi nejmladší kandidáty. To už jsme řešili výše.

Chiwetel Ejiofor
Chiwetel Ejiofor  |  FOTO:  Profimedia

6. Callum Turner

Mladším uchazečem, se stejným kurzem jako ten předchozí, je naopak dvaatřicetiletý anglický herec Callum Turner. Dal o sobě více vědět působením v sérii Fantastická zvířata, kde ztvárnil bratra Mloka Scamandera. Roli bystrozora zvládl velmi dobře, takže by se klidně mohl přesunout do britských tajných služeb mezi mudly.

Fantastická zvířata.
Callum Turner a Eddie Redmayne ve filmu Fantastická zvířata.  |  FOTO:  TV Nova

5. Tom Hardy

Do nejpravděpodobnější pětky se s kurzem 8:1 dostal britský herec Tom Hardy, který na sebe poprvé upozornil ve válečném filmu Černý jestřáb sestřelen. Od té doby se jeho kariéra rozjela neuvěřitelnou rychlostí a hraje v jednom filmu za druhým a pravidelně se umísťuje v žebříčcích nejvíce sexy mužů na světě.

Tom Hardy.
Tom Hardy ve filmu Warrior.  |  FOTO:  Nova.cz

4. James Norton

S kurzem 6:1 si stojí na čtvrté pozici anglický herec James Norton, který se proslavil především hraním v seriálech Šťastné údolí, Grantchester, Vojna a mír a McMafie. Většinou se v jeho případě jedná o velmi vážné role. Kdo ví, jak by si poradil s agentem 007, který musí být nejen vážný, ale taky vtipný, okouzlující a drsný. A to všechno najednou!

James Norton
James Norton  |  FOTO:  Profimedia

3. Rege-Jean Page

Na stejném místě jako James Norton je taky anglický herec Rege-Jean Page. Ten okouzlil převážně fanynky po celém světě, když se objevil jako Simon Basset v Bridgertonových. Jedná se tedy už o druhého kandidáta na Jamese Bonda, jehož kariéra zaznamenala díky tomuto seriály raketový vzestup.

Rege-Jean Page
Rege-Jean Page  |  FOTO:  Profimedia

2. Henry Cavill

Nevelká výhra, při které by se sázejícím vrátil dvojnásobek toho, co vsadili, by to byla v případě britského herce Henryho Cavilla. Už mnohokrát dokázal, že role drsňáků mu skutečně jdou, když ztvárnil například Supermana ve filmu Muž z oceli nebo Zaklínače ve stejnojmenném seriálu. Jedno je jasné, v elegantním černém obleku by mu to určitě slušelo.

Henry Cavill.
Henry Cavill pózuje.  |  FOTO:  Profimedia

1. Aaron Taylor-Johnson

Stejně (ne)výhodné by bylo vsadit na anglického herce Aarona Taylora-Johnsona. Právě on společně s Henrym Cavillem sesadil herce z Bridgertonových, který je v současné době na třetí příčce. Tento žhavý kandidát na sebe nejvíce upozornil hlavní rolí ve filmu Kick-Ass. Nedávno jste ho mohli vidět například ve snímku Bullet Train, kde si zaskotačil s Bradem Pittem.

Aaron Taylor-Johnson.
Aaron Taylor-Johnson.  |  FOTO:  Profimedia

Sdílet
  • #Tom Hardy
  • #Idris Elba
  • #Chiwetel Ejiofor
  • #Aidan Turner
  • #Henry Cavill
  • #James Norton
  • #Dan Stevens
  • #Richard Madden

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady