Půvabná Olivia Wilde znovu hraje bisexuální svůdníci — co prohlásila herečka Ashley Green o jejích líbací scéně?

Půvabná Olivia Wilde znovu hraje bisexuální svůdníci — co prohlásila herečka Ashley Green o jejích líbací scéně?
Zdroj: Archiv TV Nova

Po roli v seriálu Dr. House prohlásila herečka Olivia Wilde, že už nechce hrát homosexuální ani bisexuální postavy. Pro film Máslo ale udělala výjimku. Proč?

Všelijaké závody a soutěže jsou typické pro americký venkov — téměř každé menší městečko si volí vlastní královnu krásy, pořádá vlastní farmářské jarmarky s cenou pro nejlepší zeleninu nebo organizuje umělecké soutěže. Jednou z takových soutěží je i soutěž ve vyřezávání figurek z másla. V této disciplíně si nikdo nevyrovná místní hvězdě Lauře Pickler (Jennifer Garner), která zvítězila mnohokrát za sebou. Její prvneství ale ohrozí mlaďoučká Destiny (Yara Shahidi), která má obrovský talent a vyhrala už řadu podobných soutěží. A tak začne doslova boj na život a na smrt.


Co všechno se během natáčení odehrálo? Čtěte TOP 10 ZAJÍMAVOSTÍ A CHYB Z FILMU

Galerie


1. Film byl uveden na filmovém festivalu v Torontu v roce 2011. I když snímek byl přijat s nadšením porotou i diváky, celkové tržby filmu byly nakonec velmi nízké.


2.  Když Laura (Jennifer Garner) zjistí, že Brook (Olivia Wilde) si užívá s Bobem (Ty Burrell ) v jeho autě, rozzuří se a schválně do Bobova auta nabourá. Při detailním záběru je ale vidět, že v autě nikdo není.


3. Ve svých interview herečka Olivia Wilde často opakovala, že po roli bisexuální doktorky Remy Hadley (přezdívaná Dr. Housem Třináctka) už nechce hrát žádnou homosexuální nebo bisexuální postavu. Avšak pro roli ve filmu Máslo udělala výjimku. Prohlásila, že do své hrdinky se doslova zamilovala a že Brooke je její nejoblíbenější postavou, kterou si do té doby zahrála.


4. Scénář filmu oslovil i Hugha Jackmana, který si doslova vydupal volno z natáčení dalšího snímku X-Men, jen aby si mohl stříhnout menší roli po boku Olivii Wilde.


5. Za svou roli dostal Hugh Jackman milion dolarů, snímek však potom v kinech vydělal pouhých 50 000 dolarů.


6. Herečka Ashley Green točila erotickou scénu s Olivií Wilde a evidentně to opravdu stálo za to — po natáčení prohlásila, že si to moc užila a že Olivie líbá líp, než leckterý chlap.


7. Je až neuvěřitelné, ale právě Olivia Wilde nebyla v původním obsazení filmu, její roli měla hrát Kate Hudson, která ale nakonec dala přednost filmu Tvůj snoubenec,můj milenec (2011). Teprve potom roli dostala Olivia Wilde.


8. Hlavní mužskou postavu měl původně hrát Jim Carrey.


9. Máte rádi nepovedené scény z natáčení? Nevypínejte film ihned po tom, co skončí — v závěrečných titulcích uvidíte spoustu zajímavých nepovedených záběrů.


10. I když se film jmenuje Máslo a celý děj se odehrává kolem vyřezávání máslových figurek, filmaři zde udělali zásadní chybu! Ve skutečnosti není možné vyřezávat figurky z másla holýma rukama — máslo by začalo ihned tát.

 

Komedii Máslo můžete sledovat tuto neděli 23. dubna od 20:00 na Nova Cinema nebo v repríze v ponděli 24. dubna od 11:50.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

TOP 10 ZAJÍMAVOSTÍ OSTROVA: Proč i přes její souhlas neuvidíme Scarlett Johansson ve filmu nahoře bez?

Film Poznáš, až to přijde?: Poslední film Jacka Nicholsona! Vážné zdravotní komplikace! Co se stalo?

Sdílet

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady