Scarlett Johansson nebo Amanda Seyfried. O kterých těhotenstvích neměli fanoušci ani tušení?

Existují dva druhy slavných – jedni sdílí se svými fanoušky naprosto každý aspekt života a ti druzí si své soukromí zase snaží za každou cenu utajit.

Někdy to dovedou do takové dokonalosti, že se o narození jejich dětí dozví veřejnost až dlouho potom, co se stanou rodiči. Kdo je v tom rekordmanem? A kdo spojil radostnou novinku s humanitární pomocí?

Ed Sheeran a Cherry Seaborn

Své soukromí si pečlivě střeží také zpěvák Ed Sheeran. Před několika lety se tajně oženil se Cherry Seaborn, která je jeho láskou z dětství. Po prvním dítěti oznámili v roce 2022 narození druhé dcery. Chci vám všem oznámit, že se nám narodila další krásná holčička. Jsme do ní oba zamilovaní a jsme nadšení, že jsme čtyřčlenná rodina, překvapil zpěvák všechny fanoušky příspěvkem na sociálních sítích. Do té doby neměl totiž nikdo ani tušení, že je jeho manželka vůbec těhotná.

FOTO:  Profimedia

Scarlett Johansson a Colin Jost

Když se herečka Scarlett Johansson neobjevila v roce 2021 na premiéře vlastního filmu Black Widow, začali mít fanoušci jisté podezření. Ale až o měsíc později se potvrdilo, že tenkrát právě přivedla na svět svého druhého potomka, kterého má s komikem Colinem Jostem. Ok, narodilo se nám dítě. Jmenuje se Cosmo. Máme ho moc rádi. Velmi bychom ocenili soukromí, napsali tehdy rodiče strohou zprávu na sociální sítě.

FOTO:  Profimedia

Jessica Biel a Justin Timberlake

Zveřejnění radostné novinky ve chvíli, kdy se dítě narodí, je ještě poměrně včasné oznámení. O druhém dítěti Jessicy Biel a Justina Timberlakea se totiž jejich příznivci dozvěděli až půl roku po porodu, konkrétně v lednu 2021. Nebylo to tak, že by to mělo být tajemství, prostě se to stalo, covid se stal. A pak jsem odjela s rodinou do Montany a už nikdy jsem neodjela, okomentovala to herečka v podcastu Armchair Expert.

Jessica Biel.
Jessica Biel s dýní.  |  FOTO:  Profimedia

Amanda Seyfried a Thomas Sadoski

Poněkud netradiční formu oznámení zvolili herečka Amanda Seyfried a její manžel Thomas Sadoski. První fotografii svého druhého dítěte zveřejnili spolu s prohlášením humanitárních organizací, které pomáhají dětem ve válkou postižených komunitách.

Od narození naší dcery před třemi lety je náš závazek vůči nevinným dětem, které jsou tak krutě postiženy konflikty a válkami, hnací silou našeho života. Po narození našeho syna se práce s organizacemi INARA a War Child stala naší severní hvězdou, stojí v jejich příspěvku.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený INARA (@inaraorg)

Blake Lively a Ryan Reynolds

V tomto ohledu na tom nejsou o moc lépe ani herci Blake Lively a Ryan Reynolds. V říjnu 2019 herečka potvrdila, že spolu mají třetí dítě. Podle zdroje časopisu US Weekly byla ale tehdy jejich dcera Betty už dva měsíce na světě. Je tedy možné, že očekávané čtvrté dítě se už klidně mohlo narodit, jen si to pár ještě nechává pro sebe.

​Herečku Scarlett Johansson sledujte ve filmu Černá Dahlia, který najdete na Voyo!

Sdílet
  • #Ryan Reynolds
  • #Blake Lively
  • #Amanda Seyfried
  • #Scarlett Johansson
  • #Jessica Biel
  • #Justin Timberlake
  • #Ed Sheeran

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady