UNIKÁTNÍ POKUS. Podívejte se, jak by vypadala Marylin Monroe, kdyby měla plastiky

UNIKÁTNÍ POKUS. Podívejte se, jak by vypadala Marylin Monroe, kdyby měla plastiky

Legendární herečka Marylin Monroe byla symbolem krásy Hollywoodu dvacátého století. Mnoho žen se ji později snažilo přiblížit s pomocí plastických chirurgů. Jak by ale vypadala ona, kdyby tu možnost měla?

Reportérka pořadu Prásk! to řekla jasně. "V muzeu voskových figurín Grevin si vypůjčíme Marylin Monroe a vezmeme ji k odborníkovi."

S figurínou se potom vypravila do Asklepionu. Podobně to vypadá u slavných, často si volí večerní návštěvy, aby je nikdo neviděl, když jdou na konzultaci. Ta je totiž základem plastické operace.


Přístroj nascanuje ve 3D obličej nebo hrudník a v počítači se pak můžete podívat, jak by zákrok na Vás vypadal. A zvolíte ideální variantu. A přesně tak dopadla tentokrát slavná Marylin. Jak by vypadala s plastikami? To uvidíte ve čtvrtek večer v od 21.35 v magazínu Prásk! Na TV Nova.


V oblíbeném pořadu také zjistíte, kolik vydělávají české pornoherečky, a co se změnilo od dob celovečerních filmů pro dospělé. Dívat by se tedy měli jen dospělí!


Nebude chybět ani aktuální kauza. Když totiž Komunistická strana Čech a Moravy vyvěsila na internetu pozvánku na svůj prvomájový koncert v centru Brna, na první pohled se návštěvníci mohli těšit na takové české hudební hvězdy jako jsou kapela Lucie, Tomáš Klus, nebo Divokej Bill. Jenže nikdo takový se tam neobjevil.
 

Zahrála ivančická kapela Bezkofeinu a kluci z plakátu, kteří tam měli být místo ní, o ničem ani nevěděli! Co na to slavní muzikanti říkají a co se bude dít dál? To zjistíte už dnes večer v magazínu Prásk!


NEPŘEHLÉDNĚTE:

Itálie na radnici i u Adriany, životní křižovatky a velké trapasy! Co se bude dít na konci dubna?

Proč šel Jakub z Ostrova? Zbláznil se! Robinsoni poodhalili zákulisí vyřazování

Sdílet

Nejnovější videa

Články