Stejné jídlo každý den i striktní dieta. Jak se celebrity udržují fit?

Některé celebrity dodržují striktní pravidla v rámci stravy a díky tomu mají figuru, kterou by jim mohl leckdo závidět. Například Victoria Beckham jí každý den grilovanou rybu s dušenou zeleninou. Jennifer Lopez si zase dopřává zeleninu nebo ovoce, Jennifer Aniston nedá dopustit na proteiny a Ben Affleck na pořádně kalorický donut!

Někdy je opravdu náročné vymyslet, co si dát k snídani, co si uvařit k obědu nebo k večeři... Když jste do toho ještě osobnost, kterou sleduje celý svět a která se musí hlídat, je to o to těžší. Žádné kilo navíc totiž neunikne pozornosti médií!

Victoria Beckham

Za ty roky slávy si už celebrity vyzkoušely, co jim vyhovuje a co je pro jejich tělo zdravé. A proto se rozhodly některé návyky dodržovat každý den. Třeba David Beckham svoji ženu Victorii Beckham jen tak něčím neohromí. Proto si váží světlých chvilek, na které pak nedokáže zapomenout. „Bohužel jsem si vzal někoho, kdo jí už pětadvacet let to samé. Od té doby, co jsem ji potkal, jí grilovanou rybu s dušenou zeleninou...“ citoval Beckhama deník Dailymail

FOTO:  Profimedia

Beckham se tam nemusí bát, že by mu jídlo jeho žena ujídala z talíře. „Jediný okamžik, kdy se se mnou podělila o můj talíř, byl, když byla těhotná s Harper, a to byla ta nejúžasnější věc. Byl to jeden z mých oblíbených večerů,“ dodal.

Kuchyně, kterou ve Francii vlastní madame Malloryová, by nejspíš Victorii Beckham nepřesvědčila, aby změnila jídelníček a dala si něco jiného. Třeba holuba s lanýžovou omáčkou, kterou zbožňuje ministr. Jak bude holub chutnat ministrovi? A jaké další pokrmy se vaří ve filmu Láska na kari? Na to se podívejte na Voyo.

​Jennifer Lopez

Zpěvačka Jennifer Lopez bez svačiny neodejde z domova. „Vždy mám s sebou svačinu jako ovoce a zeleninu,“ citoval zpěvačku magazín People. Lopez pravidelně cvičí a dodržuje zdravou stravu, kterou jí ale narušuje její manžel Ben Affleck. Ten si prý každý den dává donut, na který nedá dopustit, uvedl People

FOTO:  Profimedia

​Jennifer Aniston

Také herečka Jennifer Aniston o sebe pečuje a konzumuje převážně zdravá jídla. Po probuzení si připraví vodu s citronem, avokádo s vejcem nebo smoothie, řekla časopisu Elle. Občas ranní rutinu poruší a dá si ovesnou kaši s bílkem nebo jáhlové cereálie. Aniston také pravidelně cvičí jógu, která jí pomáhá meditovat.

V roce 2018 si herečka zahrála maminku mladé Willowdean (Danielle Macdonald) ve filmu Já, knedlíček. Film se tak jmenuje proto, že své dceři říká knedlíček, jelikož je oplácaná. Matka, bývalá královna krásy, chce, aby její dcera byla štíhlá. Dcera se na protest rozhodne přihlásit do matčiny soutěže o nejkrásnější teenagerku. Způsobí tím rozruch a revoluci v oblasti podobných klání, obzvláště poté, co se jejím příkladem začnou řídit i další dívky. Jak to dopadne, zjistíte na Voyo.

FOTO:  Profimedia

Královna Alžběta II.

Pevně dané stravovací návyky měla také královna Alžběta II., která si každé ráno dopřála šálek čaje a k tomu sušenky nebo cereálie, uvedl britský deník Independent. Informace o královnině jídelníčku zveřejnil ve své knize šéfkuchař Darren McGrady, který v Buckinghamském paláci pracoval 15 let. Jídla ale nepřipravoval jen pro královnu. Jeho delikatesy mohla ochutnat princezna Diana, princ Harry i jeho bratr princ William. 

Královna Alžběta II.  |  FOTO:  Profimedia

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady