TOP 10 filmu Policajt ze San Francisca: Hlavní herecká hvězda v ohrožení života! Co se během natáčení stalo?

TOP 10 filmu Policajt ze San Francisca: Hlavní herecká hvězda v ohrožení života! Co se během natáčení stalo?
Zdroj: Archiv TV Nova

Inspektor Scott Roper (Eddie Murphy) je chytrý, inteligentní a odvážný — pracuje jako policejní vyjednávač a díky svým schopnostem zachránil nejeden lidský život. Když ale lupič Michael Korda (Michael Wincott) zastřelí jeho parťáka a nejlepšího kamaráda, začíná to být pro Scotta osobní.

Eddie Murphy je známý hlavně díky svým komediálním rolím. Jak to ale dopadne, když se rozhodne natočit akční thriller? Jak zvládl akční scény? A proč se pro herečku Carmen Ejogo toto natáčení málem stalo osudným?TOP 10 ZAJÍMAVOSTÍ A CHYB Z FILMU

1. V úvodní scéně, kdy inspektor Scott Roper vyjednává se zločinci, má na sobě oranžový svetr s výstřihem do V a pod ním šedé tričko. V dalších záběrech tričko zpod svetru mizí a pak se tam opět objevuje.


2. Ve scéně, kdy jde Scott Roper navštívit Troye, venku prší. Avšak když Veronica Roperovi otevře, ten má zcela suché vlasy i oblečení.


3. Během scény ve výtahu má na sobě detektiv Sam Buffett oblek i pěknou pruhovanou kravatu. Pozorný divák si ale všimne, že na kravatě se opakovaně mění typ i barva pruhů.


4. Když zločinec míří na Debbie pistoli a vyhrožuje, že ji zabije, můžeme si všimnout, že zbraň je odjištěná. Vzápětí v dalším záběru je ale zajištěná.


5. Během honičky narazí kabinová lanovka do několika aut. Náraz do červeného auta je natolik silný, že se auto převrhne. V další scéně je toto auto zcela v pořádku.

Galerie


6. Při honičce uvíznou v lanovce lidé a nemají možnost dostat se ven. Pokud se podíváme pozorněji, všimneme si, že jeden z nich nemá skutečného psa, ale jenom figurínu.


7. V závěru honičky narazí lanovka do auta a nějakou dobu ho tlačí před sebou. Během toho zdemolované auto několikrát změní výrobce i poznávací značku.


8. Ve scéně, kdy Scott Roper zatýká Michaele Kordu, jeho pistole značky Glock několikrát mění typ i ráži.


9. Závěrečná scéna filmu se točila na staré námořní základně Mare Island ve státě Kalifornii rok poté, co byla základna uzavřena.


10. Během jedné z akčních scén došlo k nehodě, kdy hlavní hrdinku Ronnie (kterou zahrála Carmen Ejogo) málem uškrtil provaz. Po zbytek natáčení musela herečka nosit roláky, aby zakryla otřesné modřiny na krku.


Film Policajt ze San Francisca můžete sledovat v neděli 16. dubna ve 22:25 na TV Nova a v repríze v úterý 18. dubna od 23:40 na Nova Cinema.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:
DĚSIVÁ ANGELINA JOLIE: Proč ve filmu Zloba – Královna černé magie musela hrát její vlastní dcera?

TOP 3: Čepice z hlavy, čepice na hlavě... Všimli jste si těchto chyb ve filmu Policejní akademie 2?!

TOP 10 filmu Na hraně zítřka: Spočítali jste, kolikrát musel Tom Cruise zemřít?

Sdílet

Nejnovější videa

Nestihli jste v TV

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady