Channing Tatum chystá remake filmu Duch! V čem se bude lišit od originálu?

Herce Channinga Tatuma nejvíce proslavily filmy Step Up a Bez kalhot. V nedávném rozhovoru se rozpovídal o detailech ze svého soukromí. Kvůli čemu se rozvedl se svou bývalou manželkou Jennou Dewan? Jaké to je točit sexy scény se Salmou Hayek? A jak bude vypadat jeho remake romantického dramatu Duch?

Především fanynky už se nemůžou dočkat uvedení jeho nového snímku Bez kalhot: Poslední tanec, který má mít v českých kinech premiéru 9. února. Po jeho boku se v něm objeví právě herečka Salma Hayek. Z traileru je na první pohled patrné, že to mezi nimi bude pořádně jiskřit!

Obličej v klíně Salmy Hayek

Natáčet s herečkou takového formátu intimní scény ale nebylo jednoduché ani pro Channinga Tatuma. Ono taky zabořit obličej do něčího klína není jen tak. „Bylo to trapné. Byla to jedna z mých prvních lásek. Ale musím říct, že už je to pro mě téměř komfortní zóna,“ okomentoval to herec se smíchem pro časopis Vanity Fair.

FOTO:  Profimedia

Blbnutí se Sandrou Bullock

Salma Hayek ale není jediná žena, která se kolem něj v poslední době motá. Se Sandrou Bullock spolupracoval na filmu Ztracené město. A bylo to nejspíše hodně veselé natáčení, protože se ve volných dnech společně koupali, jezdili na kolech po pláži a dělali nejrůznější blbosti. „Na Channingovi je krásné to, že je sice brilantní a bystrý a obchodník, ale to se snoubí s radostným duchem a stejně jako dítě nemá žádné zábrany,“ řekla o něm herečka, kterou citoval časopis Vanity Fair.

Boj za manželství s Jennou Dewan

V roce 2009 si Channing vzal za manželku herečku a tanečnici Jennu Dewan, se kterou se seznámil při natáčení filmu Step Up. Jejich manželství v roce 2018 skončilo, ale mají spolu dceru Everly. Jedním z důvodů, proč se rozešli, bylo podle herce to, že měl hodně práce a cítil, že mu v osobním životě něco chybí.

„Bojovali jsme o manželství opravdu dlouho, i když jsme oba věděli, že jsme se tak trochu odcizili,“ řekl herec o tomto náročném období v rozhovoru. „Když jste skutečně rodiči, opravdu pochopíte rozdíly mezi vámi dvěma. Protože to na vás křičí celý den. Jak jinak vychováváte děti, jak se díváte na svět, jak jím procházíte,“ dodal na vysvětlenou.

FOTO:  Profimedia

Po rozchodu

I když představitel Magic Mikea připouští, že zažíval po rozchodu velmi těžké chvíle, bylo to přesně to, co v životě potřeboval. „Prostě jsem všeho nechal a soustředil se jen na svou dceru. A bylo to opravdu to nejlepší, co jsem kdy mohl udělat. Protože v čase, který jsem strávil jen s ní, se z nás stali nejlepší přátelé,“ okomentoval to v rozhovoru.

Remake filmu Duch

Do další svatby se současnou přítelkyní Zoë Kravitz se sice nežene, ale zato má velké pracovní plány. Jeho produkční společnost Free Association má totiž práva na romantické drama Duch, ve kterém v roce 1990 zazářil Patrick Swayze a Demi Moore. Chystá se proto udělat jeho remake, ve kterém by měl ztvárnit hlavní roli. Chce se ale vyhnout problematickým stereotypům z originálu. „Myslím, že se to musí trochu změnit,“ vyjádřil se k tomu.

FOTO:  Profimedia

Channinga Tatuma sledujte ve filmu Loganovi parťáci, který najdete na Voyo!

Sdílet
  • #Sandra Bullock
  • #Patrick Swayze
  • #Demi Moore
  • #Channing Tatum
  • #Salma Hayek
  • #Jenna Dewan

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady