• TV Nova
  • Film Poznáš, až to přijde?: Poslední film Jacka Nicholsona! Vážné zdravotní komplikace! Co se stalo?

Film Poznáš, až to přijde?: Poslední film Jacka Nicholsona! Vážné zdravotní komplikace! Co se stalo?

Film Poznáš, až to přijde?: Poslední film Jacka Nicholsona! Vážné zdravotní komplikace! Co se stalo?

Kdo by neměl rád milostné trojúhelníky? Zvlášť, když ho tvoří herecké hvězdy jako Reese Witherspoon, Owen Wilson a Paul Rudd!

Lisa (Reese Witherspoon), je žena, která se od útlého dětství věnuje sportu a poté, co je vyloučena ze svého týmu, má pocit, že přijde o vše, co měla. Téměř v současné době se objeví v jejím milostném životě dva muži: Matty (Owen Wilson), který se nechce vázat a má spoustu milenek a Paul (George Madison), syn velkopodnikatele, který se snaží vymanit z otcova stínu, což mu zkomplikuje nečekaná situace, díky které je obviněn z finančního zločinu, přestože nic neudělal. Ačkoliv mu hrozí vězení, zdá se, že jeho poctivost a neutuchající optimismus mohou být jedinou možností, jak si George může zachovat zdravý rozum.Ještě předtím, než se Lisa poznala s Mattym, zúčastnila jednoho rande s Georgem v den, který byl patrně nejhorším dnem v jejich životech: ona byla právě vyhozena z týmu a on dostal obsílku k soudu. Když se zdá, že se jim životy rozpadají pod rukama, poznají oba, jaké to je, když vás potká něco neuvěřitelného

Film Poznáš, až to přijde od legendárního scenáristy a režiséra James L. Brooks nabízí divákům krom skvělého hereckého obsazení i pořádnou dávku humoru a romantiky. My jsme si pro vás připravili jako zpestření pár zajímovstí, které stojí za přečtení!

1. Snímek byl do kin distribuován pod krycím názvem List After List.

2. Film měl obrovské ztráty a ze 120 milionů amerických dolarů, vložených do výroby, se vrátilo pouze 40 %.

3. Poprvé spolu hráli ve filmu Nebezpečná zásilka z roku 1998.

4. Reese Witherspoon kvůli roli absolvovala několikaměsíční přípravu, během které se učila hrát softbal.

5. Jedná se o poslední film Jacka Nicholsona. "Jack bez jakýchkoli fanfár odešel do penze. A za tímto rozhodnutím je možné vidět jednoduchý důvod - přestala mu fungovat paměť. V šestasedmdesáti má problémy s pamětí a nedokáže se naučit scénář. Jeho paměť dávno není tím, čím bývala. Jack se nehodlá vzdát života mezi slavnými. Bude se stále ukazovat na veřejnosti,“ uvedl hercův kamarád.

6. Pro roli Charlese se chvíli uvažovalo i o Billu Murrayovi, který ale roli nakonec odmítl.

Galerie


7. Jde o čtvrtý společný film Jacka Nicholson a Jamese L. Brookse.

8. Natáčení probíhalo ve Philadelphii a Washingtonu.

9. Reese Witherspoon a Paula Rudda mohli diváci také vidět v populárním seriálu Přátelé, každý ale účinkoval v jiné epizodě.

Film Poznáš, až to přijde? můžete sledovat tuto neděli 16.dubna na Nova Cinema od 20:00 a v repríze na Nova Cinema v pondělí 17.dubna od 12:10.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Jako vejce vejci: Reese Witherspoon a její dcera jsou jako dvojčata! Je to vůbec možné?

I geniální Tim Burton může udělat chybu! Všimli jste si některých z nich ve filmu Batman?

Nova.cz
Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady